Peršokti į turinį

Sims 3


Svečias

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5022 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip susikurti savo šeimą ir su ja žaisti?

Nes susikuriu žmones ir einu tipo namo pirkti, o kai pasirenku namą ir nusiperku jį, tai pasirodo aš ten ir šeimą kartu pasirenku su namu. Ir tie mano susikurti žmonės dingsta, gaunu žaisti su kitais kas tam name gyvena. O ką man daryti, kad galėčiau susikūrus žmones su jais ir žaisti ir tik namą nusipirkti kad jie ten gyventų?

+REP

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip susikurti savo šeimą ir su ja žaisti?

Nes susikuriu žmones ir einu tipo namo pirkti, o kai pasirenku namą ir nusiperku jį, tai pasirodo aš ten ir šeimą kartu pasirenku su namu. Ir tie mano susikurti žmonės dingsta, gaunu žaisti su kitais kas tam name gyvena. O ką man daryti, kad galėčiau susikūrus žmones su jais ir žaisti ir tik namą nusipirkti kad jie ten gyventų?

+REP

Rask namą be šeimos, arba pati pasirink plotą ir statyk :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rask namą be šeimos, arba pati pasirink plotą ir statyk :)

Nežinojau, kad gali ir pats pasistatyt. Bet daug darbo tingiu :P

Arba jei patinka jau gatavas namas istrink ten esancia seima , susikurk savo ir isikelk pati

O kaip tą šeimą ištrinti ir savo įsikelti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na is manes sims'u klausimais menkas patarejas, nes juos losiau pries ~7 jeigu ne daugiau metu, bet pabandyk visa seima suvaryti i baseina ir parduok kopecias, tuomet jie numirs ir tau turetu leisti nauja seima kurt :D na cia gal ir pieva, bet kazkada seniai seniai as taip darydavau, tikrai galimas variantas, kad ant sims 3, tai nesuveiks :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na is manes sims'u klausimais menkas patarejas, nes juos losiau pries ~7 jeigu ne daugiau metu, bet pabandyk visa seima suvaryti i baseina ir parduok kopecias, tuomet jie numirs ir tau turetu leisti nauja seima kurt :D na cia gal ir pieva, bet kazkada seniai seniai as taip darydavau, tikrai galimas variantas, kad ant sims 3, tai nesuveiks :)

Bandęs, man išlipa pro kraštą :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 mėnesių...
Rask namą be šeimos, arba pati pasirink plotą ir statyk :)

Nežinojau, kad gali ir pats pasistatyt. Bet daug darbo tingiu :P

Arba jei patinka jau gatavas namas istrink ten esancia seima , susikurk savo ir isikelk pati

O kaip tą šeimą ištrinti ir savo įsikelti?

Taip ten yra kur kuriesi Zmones tai rodo toks pats paveiksliukas kaip kurtis zmogu Tik su rodykle paspaudi korio namo nori ir viskas bet cia neistrina o tik iskelia is namo

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5022 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...