Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

-*Antanėlis*- Prisistato


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3953 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi, nusprendžiau ir aš paskaitęs skiltį "Sveikinimai ir prisistatymai" , galiausiai prisistatyti. Tai pradėkime :).

Truputuką biografijos:

Vardas mano yra Antanas , esu iš Molėtų, man 15 metų. Turiu brolį [23m.] ir sesę [ 18m.], kaip ir matote esu jauniausias šeimos tarpe ;). Gimtadienis, kad ir kaip būtų gaila, bet būna ir bus , kol numirsiu :D prieš žiemos pradžia t.y. Lapkričio 24 dieną. Mėgstu ir labai domiuosi IT, nes tai man yra prie širdies. LABAI dar ką mėgstu, tai tvarkyti, kaip aš sakau „ vidinį kompo protą" :D t.y. tvarkyti kompiuterio vidų, keisti, tobulinti. PC arba kompiuteris mano jau atgivenęs, 7 meteliai jau :). Prieš tai turėjau dar vieną kompiuterį [ brolio paliktą], tai jau galit numanyt, koks jis buvo. O gi truputi istorijos apie jį. Taigi , tas išskirtinis kompiuteris t.y. mano vyresniojo brolio paliktas, jūs nė neįsivaizduosit, koks jis buvo karys ! Taigi vienas iš atsitikimų :

Sedžiu kartą kaime prie pc, dežė PC praverta šviipia, kompiuteris garsiausiai. Atsinešu prie PC vandens atsigerti, visgi vasarą čia tas nutiko tai buvo karšta, tai gert užsimaniau. Tai ką prie PC pasidedų atsineštą 1L stiklainį su vandeniu. Tiksliai dabar nepamenu ar mama mane pašaukė ar draugas, ar taip kas nors. Taigi atsikeliu nuo kėdės, BAM! 1L stiklainis ant viso PC arba tiksliau vien ant MB [ motininės plokštės ] , visgi vienintelį kompiuterį turėjau, Jūs nė neįsivaizduojat, kaip pergyvenau užpilęs. Taigi kompiuteris prieš išpilimą veikė t.y. buvo įjungtas, o po išpilimo, kaip diena aišku, neveikė arba išsijungė. Tai ką po ~ 10 min laukimo, jungiu kompiuterį ir spėkit kas? Jis visiškai SVEIKAS ! Patikėkit manim, kaip sakoma laimės buvo pilnos kelnės :D.

Hobiai:

Kaip ir minėjau savo biografijoje. Labiausia mėgstu : 1) Tvarkyti PC . 2) Važinėti su dviračiu. 3) Būti lauke. :D

------------------------------------------- ----------------------------------------------------------

FOTO: Įkelsiu vėliau, nes labai ir taip skubėjau kurti savo nevykusį, aš manau , pristatymą...

P.S. 1) Atleiskit, jeigu nebuvo įdomu. TĖMĄ atnaujinsiu, nes labai skubėjau. ! Ačiū, kad skaitėt .

2) Jeigu turit klausimų dėl PC gėdimų/tobulinimų/patarimų rašykite į skype : antanaxx

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Foto: Bšk patynęs, ryte pht daryta, nepamenu, kada tik :D

http://www.part.lt/perziura/fd3d0aeb95f1d5e0f48ff6bf981492d549.jpg

Redaguota , nario -*Antanelis*-
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3953 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...