Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Siūlom Xbox Žaidimus ;) Pravers Daug kam


Garbor

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3874 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Siulytojai tai turbut net nenusimano apie zaidimus ar ju geruma :D. Siulyt PC zaidimus zaisti ant xbox bauda yra Bandyk Uncharter kazkelinta, Red Dead Redemption,

Visus assassin Creed nes jie skirti ant xboxsu, FIFA , PES , NBA nerekomenduociau nes asmeniskai man kasys yra sudas :) Fule tikru vyru zaidimas ka norit sakykit nelaimesit. Zaidimai visi su masinom nuo shift iki Forza ar Gran Turismo, Kas dar ten nustebino visus. Gear Soldier , God of War Ascension , gali bandyt dead space bet sunku zaist shooterius, jeigu neturi tam patirties, DMC DEVIL MAY CRY 5 rodos, Dead Island, Most Wanted 2012 rodos jisai , Dishonored. Nusipirk Filmavimo ir rendinimo prietaisa xboxui priimsiu i kanala :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Siulytojai tai turbut net nenusimano apie zaidimus ar ju geruma :D. Siulyt PC zaidimus zaisti ant xbox bauda yra Bandyk Uncharter kazkelinta, Red Dead Redemption,

Visus assassin Creed nes jie skirti ant xboxsu, FIFA , PES , NBA nerekomenduociau nes asmeniskai man kasys yra sudas :) Fule tikru vyru zaidimas ka norit sakykit nelaimesit. Zaidimai visi su masinom nuo shift iki Forza ar Gran Turismo, Kas dar ten nustebino visus. Gear Soldier , God of War Ascension , gali bandyt dead space bet sunku zaist shooterius, jeigu neturi tam patirties, DMC DEVIL MAY CRY 5 rodos, Dead Island, Most Wanted 2012 rodos jisai , Dishonored. Nusipirk Filmavimo ir rendinimo prietaisa xboxui priimsiu i kanala :P

Man atrodo, tu čia vienintelis nelabai nusimanai apie žaidimus, nes GRAN TURISMO yra tik ant Playstation, o Forza ant XBOX, taip pat ir God of War Ascension - jo nėra ant XBOX, jis yra tik ant PS3. ;)

Beje, apie Assasins Creedą tai vapšė nusišnekėjai - prie ko čia jis skirtas XBOX`am ? Jis yra ir ant XBOX, ir PC, ir Playstation.

Redaguota , nario .weeD`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man atrodo, tu čia vienintelis nelabai nusimanai apie žaidimus, nes GRAN TURISMO yra tik ant Playstation, o Forza ant XBOX, taip pat ir God of War Ascension - jo nėra ant XBOX, jis yra tik ant PS3. ;)

Beje, apie Assasins Creedą tai vapšė nusišnekėjai - prie ko čia jis skirtas XBOX`am ? Jis yra ir ant XBOX, ir PC, ir Playstation.

XBOSUS TUREJAU OMENY VISAS KONSOLES Forza ar Grand Turismo ( Forza XBOX360 OR GRAND TURISMO PS3,PS4.) Assassin buvo sukurtas ant xbosu bet pamate kad zmones. Nori ir ant PC. Kaip ir Ghost recon. Ar kiti games. Nezinai nekomentuok nes parodai savo lygi kuris yra labai mazas. Jeigu GTA V yra ant PC XBOX360 PS3 PS4 nvidia Shield ir t.t Tai reiskia kad jis ant visu platformu buvo suplanuotas?? :D GTA V ir Konsolem yra sukurtas kaip ir visi zaidimai sherlockai. Kodel spek Visi game greiciau iseina ant xbox ar ps3? Tau palieku atsakyt nes labai idomu ka toks PROTINGAS ZINOVAS ZINO. Ka tu vapse zinai? Prisiziuri zaidimu balsu propagandu kaip is fan site viska surenka. Ir tai dar kartais nusisneka. Ir dar paskui save laiko kazkokiu zinovu ? Kiek tu zaidimu esi zaides kad tokias pievas zaidi? 10 ? 100?

Redaguota , nario Ponas_Pareigunas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

XBOSUS TUREJAU OMENY VISAS KONSOLES Forza ar Grand Turismo ( Forza XBOX360 OR GRAND TURISMO PS3,PS4.) Assassin buvo sukurtas ant xbosu bet pamate kad zmones. Nori ir ant PC. Kaip ir Ghost recon. Ar kiti games. Nezinai nekomentuok nes parodai savo lygi kuris yra labai mazas. Jeigu GTA V yra ant PC XBOX360 PS3 PS4 nvidia Shield ir t.t Tai reiskia kad jis ant visu platformu buvo suplanuotas?? :D GTA V ir Konsolem yra sukurtas kaip ir visi zaidimai sherlockai. Kodel spek Visi game greiciau iseina ant xbox ar ps3? Tau palieku atsakyt nes labai idomu ka toks PROTINGAS ZINOVAS ZINO. Ka tu vapse zinai? Prisiziuri zaidimu balsu propagandu kaip is fan site viska surenka. Ir tai dar kartais nusisneka. Ir dar paskui save laiko kazkokiu zinovu ? Kiek tu zaidimu esi zaides kad tokias pievas zaidi? 10 ? 100?

Daune tu, nei aš kalbėjau ką aš žaidžiu, nei ką, prie ko čia tavo tas paskutinis sakinys "kiek tu žaidimų esi žaidęs, kad tokias pievas žaidi" ?

Beto jis neklausia apie tavo tą Playstationą , jis klausia apie XBOX, tai n* tu jam siūlai tuos Playstation žaidimus?

Konsolėms žaidimus išleidžia ankščiau negu kompiuteriams vien dėl to, kad užsidirbt bent kiek pinigų, nes žino, kad žaidimas greit bus nulaužtas tų visų Razorų, Skidrow ir t.t

Tu čia man gali neaiškint koks tu profas esi pats, nes tikrai tuom nepasižymi nesąmones kalbėdamas, beje, aš jokių žaidimų balsų nežiūriu ir nežiūrėsiu, nes ten žaidimų apžvalgos ir ne kas kitas.

"Jeigu GTA V yra ant PC XBOX360 PS3 PS4 nvidia Shield ir t.t Tai reiskia kad jis ant visu platformu buvo suplanuotas??"
- b**t, nu didesnės nesąmonės tai gyvenime nesu skaitęs. Visu pirma GTA5 išleidimas yra kolkas aiškus tik PS3 ir XBOX, apie kokius PS4 ir Nvidia Shield kalbi? :D

Beje, dėl to lygio - tai pats pasitikrink žinias prieš diskutuodamas ir sakydamas kitiems, kad tavo žemas lygis. Sėdi už ekrano maximum 11 metų turintis vaikas ir rėkauja. Huh, neveltui 2013 metai, kai visi už laido gi kieti.

Redaguota , nario .weeD`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3874 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...