Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Counter Strike Source to CS 1.6


WyckaPKR

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5083 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai visi labusai.com lankytojai bei vartotojai. :) Šioje temoje noriu jums pristatyti tikrai labai puikią modifikaciją Counter-Strike 1.6 žaidimui. :kiets:

-----

Šios modifikacijos privalumai:

1. Ginklų modeliai iš CS:S (tai pat ir C4 ir t.t.)

2. Žaidėjų modeliai iš CS:S

3. Kai kurios tekstūros atnaujintos

4. de_dust_css_beta7 žemėlapis

5. Naujas hud'as

Užrašai: visų funkcijų nelabai ir galiu čia jau išvardyti, bet įdėsiu paveikslėlių, kad jums būtų aiškiau. :rolleyes:

Parsisiuntimo linkas ČIA:

http://www.megaupload.com/?d=SGLKO9Z8 (Sveria apie 60MB.)

Paveiksleliai:

Naujas HE sprogimas ir emkės modelis

hl2010032917513000.jpg

Hud'as ir granatos (HE) modelis

hl2010032917512304.jpg

Ir pora paveikliukų iš de_dust_css_beta7

hl2010032917481645.jpg

hl2010032917474893.jpg

Tai mano pirmoji tema šiame forume. :) Tad prašau labai nepeikite manes jei, kas blogai. :( Jei patiko ir naudojat, būtu malonu +REP :rolleyes:

Svarbu: Nekūriau šio pack'o ir mačiau, kad šiame forume yra panašių o gal net identiškų šiam. Tačiau šis pack'as yra puikus tuo, kad nesugadina žaidimo originalumo. Čia atskiras, be jokių kitų papildimų (CommandMenu, background picture, background music ir t.t.) mod'as. Tad griebkit ir naudokit! Manau Administratoriai bei Moderatoriai mane supras. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

gaidy kodel ripini mano pgcs?

pas mane viskas tas pats.....

Asilas tu

Pirmas dalykas tavo packo nieks neripino.. Tu cia ripint moki ;) Yra sukurtas Source pack'as o tu net ne ji kuriai, tad cia "kurejo" vaidmens nevaidink sutariam? O jei ne tai gal tau balta bilieta israsyt reiketu, beja rasiau, kad packas ne mano, bet jis ir ne tavo.. Nors ka as cia su vaikais gincysiuos. :liuxas:

Daugiau tik nedėk pack'ų kuriuos tu "sukūrei". Nes tavo kuryba jau labai ripinti likus. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5083 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...