instruction

Game : Swat 4

Recommended Posts

f_swat4m_364b1fd.jpg

Plešikams sustabdyti neužtenka vien noro ir gerų svajų, todėl tenka dažnai padirbėt, kaip teisingumo ranka pliauškianti didelį antausį blogiukams. Plešikams sustabdyti nepakako paprastų policijos dalinių, todėl šiam darbuj pasamdomas JŪS su 5 asmenų komandą, gerai ginkluota ir apmokyta, turėsite vadovauti operacijoms ir taip eiti iškėlus galva dorybės link.

Įpatumai:

·٠•● Jūsų laukia: situacijos nuo sugadinto papuošalų apiplėšimo iki didelių arešto orderių į reidą ant neteisėto kazino.

·٠•● Beveik kiekvienoje misijoje yra nekaltų civilių, kuriuos turėsite išlaisvinti, bei nuraminti. COUNTER-STRIKE gerbėjei šiame žaidime turės apdairiau ir švelniau taikyt i taikinius, nes galimas daiktas, kad nušausit nekaltą civilį.

·٠•● Tikroviški susidūrimai su įsilaužėliais. Nevisada blogiukus reik šaudyt, kartais pakanka nutaikyt i juo savo mp5-navy greitošaudį, ir jie iš panikos grius ant žemės ir prašys, kad nešaudytumėt.

·٠•● Net kai jūs tikrai susiduriate su ginkluotais nusikaltėliais, jūs neturite veiksmų laisvės, kad nušautumėte juos nedelsiant. Jūs turite sekti tas pačias griežtas taisykles įsipareigojimo kaip tikras policininkas ir padaryti tai, kas jūs galite, kad pavergtumėte ir suimtumėte įtariamus asmenis be mirtinos jėgos.

Vaizdai iš žaidimo:

f_swat403m_982e382.jpg

f_swat44m_0a93b4b.jpg

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

žnk ne naujas žaidimas, bet tikrai užburiantis, prisipažinsiu visa perėjau :) nors yra vienas BET, kuris biški blogina žaidimą. T.y viskas vien per ta pati, braunies i pastatus, gaudai nusikaltėlius...bet tikrai ne karta man buvo šiurpuliukai nuėje šiame žaidime :) Todėl negaliu sakyti, kad buvo nuobodu daryti vien per ta pati, nes scenarijus visada skiriasi, kartais tekdavo likti vienam, be komandos, kai komanda buvo kritusi ant žemes, va tada tai linksma, einii šiurpiais kolidoriais, girdi kažkur kažkas kalba...žodžiu patiko žiauriai...

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Taip, tik žaidimo pradžia užknisanti, kad reik likviduot įkaitus iš restorano pagal nurodytas komandas (pradedi pro pagr duris baigi pro atsargines) čia kaip ir training, reikia viską atlikti pagal taisykles. Na o sekančios misijos buna pagal tavo taktikas. Beto pastėbėjimas, kad žaidimo personažų įdomus garso takelis kaip "no please, i have wife and children" arba drop the gun, and put your hands up! "alraight, but please don't kill me" ir daug įvairių.

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele