instruction

Game: Teenage Mutant Ninja Turtles

Recommended Posts

f_tmntmobilegm_3a3f212.jpg

Pagrįstas nauju CGI TMNT kino filmas, Ubisoft TMNT ™ video žaidimas vyksta Niujorke, miestas, nukamuotas greitai judančių šešėlių ir atakų nuo keistų būtybių. Galėjo turtingas ir paslaptingas Max Winters būti apimtas? Niujorkui reikia Vėžlių dabar daugiau negu kada nors. Su Miesto ir jų šeimos likimu grėsmės akivaizdoje, tai yra iki Leonardo su Dzenbudizmo Meistro Nuolauža, kad atkurtų vienybę ir ninja discipliną Vėžliams. Tame labai itakojama patirtis, prisijunkite prie Ninja Vėžlių komandos ir patirkite intensyvią akrobatinę navigaciją, bendrą kovą ir galingus kovos žingsnius. Užsiimkite Ninja kovų veiksmų nagrynėjimu, kad sujungtumėte Vėžlius ir išvalytumėte Niujorką nuo blogiukų.

Galimybės:

¬ Įgyvendinkite Visus Keturis Garsius Vėžlius, Leonardo, Raphael, Donatello ir Michelangelo, kiekvienas su unikaliais akrobatiniais žingsniais, ginklais ir koviniais įgūdžiais, tokiais kaip Michelangelo greitas nunchuk veido pliaukštelėjimas ir Raphael galingas Sai metimas.

¬ Plečia TMNT Kino filmo Patirtį, video žaidimas naudoja tas pačias tamsias ir pavojingas aplinkas ir tas pačias temas naujame TMNT kino filme. Vėžliai sugebės susivienyti nepaisant sunkumų, ar brolio konkurencija sukurs nesustabdoma susvetimėjimą tarp brolių? Tiktai žaidėjo gebėjimai gali nustatyti rezultatą šeimai.

¬ Intensyvi Ninja Kova, naudodami Ninjitsu kovos technika, keturi Vėžliai tapo kovos meistrais. Leonardo rodo ramią discipliną, kai jis susiduria su savo priešininkais, užsipuldamas rūpestingai ir valdingai. Donatello nusilenkimo technika gali būti panaudota, kad pasiektų nutolusius priešus ir kaip ašį jam, kad suptų save aplink areną. Michelangelo yra greitas, spalvingas, energingas kovotojas, geras greitiems pasviriesiems brūkšniams su kaimyniniams priešams, bet galingoms tiesioginėms atakoms niekas nedaužo Raphael galingų Sai niuksų intensyvumo.

Žaidimas tinka jaunesniojo amžiaus geimeriams, +10, bei tinka vyresniojo amžiaus žaidėjams, kurie mėgsta smagiai padaužyti priešus ir prisiminti vaikystę :)

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele