Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4844 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Sveiki,

Trumpai apie mane:Esu Martynas iš Olandijos - Gimes Lietuvoi[Marijampolėi],Man 17metų,dabar egzaminai tad metu SA:MP paslaulį

Kodėl metu?Nes turiu Savo mergina , turiu skirti daugiau laiko , negu sampui , prie sampo daugiau negryšiu...

SARG.LT Modifikacija[KOPIJA] :http://ikelk.lt/downloads/b31572cb42

Wireless34x_By Martt :http://ikelk.lt/downloads/532ee2d5e3

RNG.LT Dizainas IPB 3.3 netinka?[:"]http://webshelp.eu/t...is-33x-i-34x/]: http://ikelk.lt/downloads/1433e227fe

TGP Modas[Tikrasis]Viskas tas pats:http://ikelk.lt/downloads/d541cc76eb

LV-Vegas modas:http://ikelk.lt/downloads/96ba7d99a7

Parduodu SWAT - Policijos Anketas į Direktorius kaina tik : Abidvi anketos TIK : 2LT - Parduosiu pačiam 1 parašiusiam,galiu parodyti kad turiu tas anketas :).Per jas patekau jau 10x į direktorių :)

P.S Teikiu WEB paslaugas Plačiau Skypėja

Martynas.Lets

Redaguota , nario Martt_Vercetti
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
(redaguota)

:D Apgavikas, kam meluoti kad esi tu dbr olandijoje? kam meluoti kad tau 17 jeigu tau dbr yra 14~15mt?

Is ko sprendziu kad tau ne 17 o 14~15mt? Todel kad yra tema. Kuria gal but dar rasiu. Kai tu pradejau stumt ant vieno vaikino ir pasakei kad jis mazvaikis. Kai as patikrinau tavo anketa o buvo ten parasyta (tiksliai neatsimenu) 14 arba 15mt. jeigu nemaziau. Tai atsitiko taip kad jam tiek pat metu kaip ir tau. As parasiau i ta tema ir tu pats parasei nesvarbu metai. O protas. Taigi kaip matau tavo protas silpnokas apgaudinet :D

Redaguota , nario Domian

:D Apgavikas, kad meluoti kad esi tu dbr olandijoje? kam meluoti kad tau 17 jeigu tau dbr yra 14~15mt?

1.Is ko sprendziu kad tu ne oladijoje? http://www.supergame...12/#entry693846

Kaip tu galejai siusti LT zinute is olandijos? Jeigu is olandijos siusti galima tik tos salies kortele? + Ten neveikia sitie kodai :(

Gal tu specialiai atvarei i Lietuva kad padeti jam :D

2.Is ko sprendziu kad tau ne 17 o 14~15mt? Todel kad yra tema. Kuria gal but dar rasiu. Kai tu pradejau stumt ant vieno vaikino ir pasakei kad jis mazvaikis. Kai as patikrinau tavo anketa o buvo ten parasyta (tiksliai neatsimenu) 14 arba 15mt. jeigu nemaziau. Tai atsitiko taip kad jam tiek pat metu kaip ir tau. As parasiau i ta tema ir tu pats parasei nesvarbu metai. O protas. Taigi kaip matau tavo protas silpnokas apgaudinet :D

jugi jis turėjo siūsti , aš jam duodavau kodus , ir valink iš čia

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4844 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...