Peršokti į turinį

Martial Empires


!ajva~

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5169 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

header_martial_empires.jpg

Ar tu pasiruošęs išvysti naująjį kontinentą Neha? Susipažinti su jo paslaptimis ir pažinti jo žmones? Pasiruošk ir kovok už laisvę šiame mistikos kupiname pasaulyje. Atkeršyk žudikams, gink geruosius. Apgink Neha kontinentą nuo jį supančio blogio kaip kupinas keistenybių burtininkas, imk į rankas durklus ir tapk paslaptinguoju lankininku arba griebk sunkesnį už save ginklą ir būk nenugalimu kariu!

Išmok naujų įgūdžių ir kurk savo galimybes rankose laikydamas šimtus skirtingų ginklų ir prisijunk prie savo gildijos karų! Parodyk kas tu esi milžiniškuose PvP mūšiuose ir atsipalaiduok viename iš daugybės mini- žaidimų!

Tapk kovos meistru ir gerbiamu herojumi Martial Empires pasaulyje!

[youtubecom]

[/youtubecom]
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagirtina ajva,šaunuolis kad tobulėji ir dedi žaidimus apie kuriuos net net negirdėją stebini mane o apie šitą žaidimą tai iš treilerio manau bus geras,vertas dėmesio žaidimas manau bus gražūs PvP nes man jie labai patinka P.S kada šis žaidimas žada pasirodyti? :):nice:

Pritariu, bet man rodos cia mergina o ne vyras. :labusai: :funny::D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pagirtina ajva,šaunuolis kad tobulėji ir dedi žaidimus apie kuriuos net net negirdėją stebini mane o apie šitą žaidimą tai iš treilerio manau bus geras,vertas dėmesio žaidimas manau bus gražūs PvP nes man jie labai patinka P.S kada šis žaidimas žada pasirodyti? :):nice:

Pritariu, bet man rodos cia mergina o ne vyras. :labusai: :funny::D

Cia bahuras, patikek :mucha:

O kas del zaidimo, tai visai nieko atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5169 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...