Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškau idėjų WAP žaidimui


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4044 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Šiandien, vakare, pradėjau kurti WAP zombių apokalipsės žaidimą. Padariau šiokį tokį prisijungimą su sesijomis, registraciją, žaidėjų atvaizdavimą su admin lygiu, zombių puolimą (dabar yra 2 pasirinkimai), miestą su ligonine.

Kelios nuotraukos:

WWW.ZPLAGUE.EU

Nuotraukos senos buvo.

Jei turite savo idėjų, pasiūlymų, rašykite komentaruose, PM, arba man į skype: dumcas_

Redaguota , nario Dūmcas.
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geriausios idėjos ateina sėdint tualete ir *ikant. Ir aš nejuokauju, pabandyk :D

Tiesa sakai :D Arba kai vaikštai kieme su draugu ir abu galvojat apie tą patį... Šeip Mano nuomonė tokia.. WAP kurti nekažką, galėtum bandyti kurti ką nors geriau, su geresne grafiką apie zombius ir pan.. kaip mafijoskarai.lt :) pritrauktum daugiau žmonių. Mano nuomonė tokia..

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiesa sakai :D Arba kai vaikštai kieme su draugu ir abu galvojat apie tą patį... Šeip Mano nuomonė tokia.. WAP kurti nekažką, galėtum bandyti kurti ką nors geriau, su geresne grafiką apie zombius ir pan.. kaip mafijoskarai.lt :) pritrauktum daugiau žmonių. Mano nuomonė tokia..

Tai jau dabar taip ir bus. Išdėstymas visai kitas bus, radau pagalbininką. O šiaip, tai tokie atnaujinimai sistemoje:

- XP sistema. Surinkus 100 XP prisideda 1 lygis.

- Parduotuvė ir monetos. Monetas galės laimėti, arba pirkti SMS būdu. Parduotuvėje yra 4 prekės: pinigai, pliusai, lygiai ir papildomos gyvybės. Prekės perkamos už monetas.

- Dabar jau žinoma užmušus zombį duos ne lygį, o XP.

- Pasirinkus zombį, kurį nori kirst - išsisaugo pasirinkimas. Nebereikės kaskart pasirinkt vis norimą.

- Pridėti dar keli pasirinkimai į zombių kapojimą. Dabar yra 6 pasirinkimai. Du paskutiniai leidžiami tik nuo 50 lygio.

- Padaryta keitykla. Už pliusus galėsi nusipirkti įvairių daigtų, kaip ir parduotuvėje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

Nesilankiau portale gan ilgą laiką, o ir darbai buvo sustoję. Užsispyriau, ir kuriu toliau žaidimą. Žadu greitai atidaryti BETA versijai, bet dar liko daug ką padaryti.

Jei kam aktualu tai ką veikiu, ką atnaujinu ir kada galės tai išbandyti - https://www.facebook...460829173988128

(FB bus skelbiami patys smulkiausi atnaujinimai, informacija)

Svarbiausias naujienas paskelbsiu pačiame puslapyje - http://zplague.eu

Redaguota , nario Dūmcas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4044 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...