Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SALG.lt pirma editas || _-_Tomce_-_


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4056 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

tu padaryk toki edita kaip eles dideli ir dirbk ilgai o ne cia 5min padarai suda ir platanini niekam tokiu nereike.. padaryk daug atnaujinumi koki salg ar frag ir dirbt ilgai kol padarysi kazka idomaus ir naujo idek mapp darbu tada matys zmones kad tikrai dirbai ir vertas demesio...

Jum ziuriu nedaina krc as tikrai tuoi nebedarysiu editu nes as sakau tik pradedu mokintis script o mapp irgi dar o tu vaikai negaliu......
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O tai jeigu žmogus neturi laiko?Jeigu jam labiau rūpi tarkim šeima?Gal aš tai ne no-lifer ir nesėdžiu dieną naktį prie kompiuterio,ir man svarbu šeima ir visa kitą ką aš turiu,aišku jum tai tiktais kuo greičiau daryk ir pasileist vienadienius projektus,ir primest kietu:aj čia aš viską sukūriau ir panašiai,mano serveris ir taip toliau.Dabar patys pagalvokit jum aišku kompiuteris svarbiau negu šeima,draugai ir visa kita kas gyva ir tiktai provokuojat žmogų kad tasai jums padarytų edit kažkokio lievo gamemode?Na tai va vien tik dėl šito aš ir nedarau edit nes kažkokie vaikai man vadovauja,reikalauja kad daryčiau editus,sako prižadi,nepadarai reputacija krenta.Tad įdėmiai paskaityk,galbūt susiprasi.O aš daugiau gyvenime nedarysiu jokių editų nes iš manęs reikalauja kuo greičiau daryti.Irgi pamirčiau sakytų daryk editus ane?(nusispjoviau)O man būtų dzin.

Tai as ta suprantu -White tik tu iskart galejei pasakyt kad tu editu nebedarisi tesiok dar visi galvojo kad tu editus darysi nes niekam nepatiko kaip tu sakidavai pvz sendien padarysi bet ir nepadaridavai bet as vistiek tau kaip davinejau +REP taip ir davinesiu bet tikiuosi gal sugalvosi gauti daugiau rep gal turbut vel editus darysi:)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai as ta suprantu -White tik tu iskart galejei pasakyt kad tu editu nebedarisi tesiok dar visi galvojo kad tu editus darysi nes niekam nepatiko kaip tu sakidavai pvz sendien padarysi bet ir nepadaridavai bet as vistiek tau kaip davinejau +REP taip ir davinesiu bet tikiuosi gal sugalvosi gauti daugiau rep gal turbut vel editus darysi:)

Tai vat tame esmė kad man jau neberūpi kompiuteris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Krč sutvarkyk kad neitu bet kokios car sunaikinti net ne darbinė ir gali sunaikinti su komanda /sunaikinti

Tau cia bug istikru taip geriau nes pvz zaidejas koks ira usmestieja ir neturi nei vip nei admin kad tele padaryt ir kad nepalinkt ten masinos jis paraso /sunaikinti ir viskas ir tada toks masinos ten nebera
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tau cia bug istikru taip geriau nes pvz zaidejas koks ira usmestieja ir neturi nei vip nei admin kad tele padaryt ir kad nepalinkt ten masinos jis paraso /sunaikinti ir viskas ir tada toks masinos ten nebera

Nenu ar tu durnas ar kas yra bet keleivis sėdėdamas gali susprogdint -.- o kaip uždedi kamnors ant įsodini į mašina žaidėjas gali išlipt iš mašinos bet negali bėgt reiktų kad negalėtų lipt.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenu ar tu durnas ar kas yra bet keleivis sėdėdamas gali susprogdint -.- o kaip uždedi kamnors ant įsodini į mašina žaidėjas gali išlipt iš mašinos bet negali bėgt reiktų kad negalėtų lipt.

Tik du dalykus galiu pasakyt kai tu atsisiunti gm tu iskart ji uzbugini nes man pvz nei radistai nesibugina nei vip sistema tai pasiuliciau net salg editu nesisust tau (mano nuomone)......
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tik du dalykus galiu pasakyt kai tu atsisiunti gm tu iskart ji uzbugini nes man pvz nei radistai nesibugina nei vip sistema tai pasiuliciau net salg editu nesisust tau (mano nuomone)......

durnas virusus rodo tai ka man padaryt nesibugina dar vienas čia atsirado debilas iš mėnulio iškritęs
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4056 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...