Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4856 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

New-Life @ Pajusk žaidimą , Blyksnis tikroviškumo tiesiai į akis !

Taigi labas vakaras , nežinau kada čia skaitysit , taigi pristatau savo pirmajį kaip ir tokį iš savo normalesnių projektų tai eSamp , šis projektas yra

beveik dabaigtas ten keli dalykėliai pakeist forūme , o pats modas tik atnaujinamas , ir taisomi bugai , gamemodo jau atnaujintas ir ištaisytas 96% , tik dar forūmą reikia patvarkyt forūmas dar tik 83% . Serverio modas yra platintas - neslėpsiu to. Tiesiog kaip pirmajį normalų projektą darau , visu pirmą paleisiu BETA startą kad sužinoti ar tinkama hosto planą ar su gamemodu viskas gerai , ir kaip serverio būklė , BETA startas užtruks nepilną savaitę 3-4 dienas , ne daugiau. Per tą laiką bus žaidėjam duodami ir pinigai , ir patirtis , bet jokių direktorių , administratorių ir kt. nedalinsime , viskas bus po BETA starto , normalus startas numatomas jau Kovo viduryje.

Serverije , kaip ir kituose yra unikalių sistemų nors jų nedaug , bet yra, dar gali būti vienas , kitas bugas , na nesu PAWNO masteris , na bet ką moku tą darau , projekte tikrai reikėtu man kaip ir pagalbininko kuris būtų protingas , gabus , mokėtu šiek tiek ir su PAWNO dirbt , bei padėtu man prižiūrėti serverį. Prisijunge prie serverio jūs galėsite pasirinkti savo istoriją nuo tvarkingo jaunuolio iki vagio , na visi supranta tvarkingas žmogus gaus daugiau , o vagis bus gaudomas teisėsaugos , darbų nėra daug , bet kam tiek daug darbų kad būtų , juk vistiek žmonės rinksis pagrindinius ir mėgstamiausius darbus , kurie dažniausiai ir būna nuo Policijos iki Samdomu žudykų.

Serverį scriptinu , tvarkau websaitą aš vienas , serveris yra visai gražiai apmanintas yra greičio matuokliai , oj užmiršau dar paminėti kad serverio veiksmas vyksta keliuose kaimeliuose , nes tikrai jau koks SF ( San-Fierro ) miestas yra atsibodęs belekaip , daugiausiai naujoku kurią sampo serverius ant SF miesto , na aš irgi ant PAWNO esu naujokas , na bet tikrai SF ( San-Fierro ) nieku gyvu nedarysiu , tragiškas miestas man nežinau kaip jum , na jai kam įdomu papasakosiu dar apie darbus.

Policija - Šis darbas yra toks kaip ir sunkus , reikia skubėti į iškvietimus , tramdyti konfliktus ar kt.

Medikai - šis darbas yra atsakingas , nes reikia gelbėti žmonių gyvybęs , ar gydyti nuo alchohozimo.

Taxi - nuo taško A iki taško B ( manau visi suprato )

Mechanikai - šis darbas yra visai įdomus , reikia važiuoti į iškviestimus , pripilti degalų , sutvarkyti mašiną ar kur nors ją nutemti.

Fūristai - Vežioja krovinius nuo taško A iki taško B.

Aras - Anti teroristinė grupuotė , atgrobinėja užgrobtus pastatus , istaigas..

Samdomi žudikai - šis darbas reikalauja daug smurto , pasamdytą žmogų šis darbo narys turi nužudyti , kitaip jie vadinami šaltakraujais žudykais.

Na užteks apie darbus dar kažką pasakysiu , tai vat serveris yra paprastas paprastiems žmonėms , kas bėgsta įdomu ir pusiau tokį lengvą žaidimą , daug kas sakis eilinis serveris , su eiliniais savininkais , bet aš tiems žmonėms kurie tai galvoja sakau , pasižiūrėkite į save ( visi skirtingi , visi lygus )

Serverio informacija !

Serverio pavadinimas : New-Life @ Pajusk žaidimą.

Serverio IP Adressas : 77.241.202.212:7077

Serverio svetainė: www.steelseries.wu.lt ( su svetaine testavau viską kūriau ilgai užtrukau , dabar kuriu su kitu pavadinimu , pranešiu kaip baigsiu.

Serverio BETA startas jau buvo !

Serverio pagr.Administracija : Dede_Fiede ; Lukas_Dambrauskas

Informacijos skype's : dedefiede. ( su tašku ) ; oplia123321

Serverio modifikacijos mavadinimas: New-Life

Serverio startas : 2013.03.08 20:00 lietuvos laiku.

Reikalingas remėjas !

Na lauksiu galbūt užeisite

BEREIKŠMIUS KOMENTARUS PASILIKITE SAU.

monitor.php?IP=cs.apple.ax.lt&PORT=27015&STYLE=4

Pagrindinis lochas adminas vpš

[13:41:23] Martynas [ wзвмаsтег's теам ]: Sveiki Fiedė, norėčiau pridėti jus į kontaktų sąrašą. Martynas [ wзвмаsтег's теам ]

[13:41:36] Fiedė: Fiedė pasidalino kontaktiniais duomenimis su Martynas [ wзвмаsтег's теам ].

[13:41:41] Fiedė: (wave)

[13:41:48] Fiedė: Kuo galėčiau padėti ? :P

[13:41:57] Martynas [ wзвмаsтег's теам ]: :D

[13:41:59] Martynas [ wзвмаsтег's теам ]: niekuom

[13:42:00] Martynas [ wзвмаsтег's теам ]: :D

[13:42:04] Fiedė: Iki.

Pagrindinis lochas adminas vpš

[13:41:23] Martynas [ wзвмаsтег's теам ]: Sveiki Fiedė, norėčiau pridėti jus į kontaktų sąrašą. Martynas [ wзвмаsтег's теам ]

[13:41:36] Fiedė: Fiedė pasidalino kontaktiniais duomenimis su Martynas [ wзвмаsтег's теам ].

[13:41:41] Fiedė: (wave)

[13:41:48] Fiedė: Kuo galėčiau padėti ? :P

[13:41:57] Martynas [ wзвмаsтег's теам ]: :D

[13:41:59] Martynas [ wзвмаsтег's теам ]: niekuom

[13:42:00] Martynas [ wзвмаsтег's теам ]: :D

[13:42:04] Fiedė: Iki.

Tu išskrydęs iš viso :D Kvietei į kontaktus , paklausiau kuo galėčiau padėti , tau pagalbos nieko nereikėjo , tada pasakiau kad galbūt skypėje draugų ieškai :P

[14:43:18] Fiedė: Nesuprantu tokių žmonių , kviečia į kontaktus be jokio tikslo , čia taip draugų bandot susirasti?

(redaguota)

Pagrindinis lochas adminas vpš

[13:41:23] Martynas [ wзвмаsтег's теам ]: Sveiki Fiedė, norėčiau pridėti jus į kontaktų sąrašą. Martynas [ wзвмаsтег's теам ]

[13:41:36] Fiedė: Fiedė pasidalino kontaktiniais duomenimis su Martynas [ wзвмаsтег's теам ].

[13:41:41] Fiedė: (wave)

[13:41:48] Fiedė: Kuo galėčiau padėti ? :P

[13:41:57] Martynas [ wзвмаsтег's теам ]: :D

[13:41:59] Martynas [ wзвмаsтег's теам ]: niekuom

[13:42:00] Martynas [ wзвмаsтег's теам ]: :D

[13:42:04] Fiedė: Iki.

Ir dar tu mane iš niekur nieko , lochu vadini , tai žmogau tau kažkas negerai :///

Redaguota , nario fkc'as

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4856 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...