Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4858 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

484b22de9cc719ba24871c9188f0c926716.png

APIE PROJEKTA IR JO MODIFIKACIJA

a65845f8bca1f50ab91df7202e6c96e0555.png

Savg.LT tai SA:MP projektas Lietuvoje kuris išsiskiria iš kitų projektų savo:

• Unikalios sistemos.

• Dažnais ir puikias atnaujinimais.

• Visapusiška tvarka ir teisingumu.

• Puikia adminitracija ir pagalba.

• Unikaliomis įdėjomis

ATNAUJNIMAI

ff8e750fbb84e6037e272f5bc8701b4d389.png

Savg.LT projekte

vykdomi labai puikūs atnaujinimai kurie atnaujiną serverio modifikaciją

naujomis sistemomis, mapp darbais, komandomis bei ištaisytomis

klaidomis. Visus atnaujinimus projekte vykdo pagrindinis projekto

sąvininkas Admin_Budelis.

Savg.LT Savininkai

38d1d55e0be33658aeb59b6ccd597947195.png

Admin_Budelis ( Atsakingas už serverio atnaujinimus ir visą modifikacija)

Frenky_Lord ( Atsakingas už serverio Vipus,Adminus ir Direktorius )

Aldas_Dievas ( Atsakingas už serverio tvarką,atsikingumą )

Auris_Chiller ( Atsakingas už serverio tiklapį, pagalbą )

VIP SISTEMA

7b23110459cac1bddd1284b064d7f2d8311.png

Šiame

projekte kaip ir visur kitur yra VIP sistema. Šiame projekte VIP

sistema yra šiek tiek kitokia, kadangi VIP nariai turi mažiau

privilegijų, bet jie turi labai puikų dalyką - x2 daugiau litai į darbo

atlyginimą. Bei turi unikles komandas t.y Teleporuotis į savo bazę ar k.t

Serverio Dabartinis Rekordas 68 Zmones.

Serverio Ip :79.98.27.116:8012

Redaguota , nario MrEnderman

Tai, jus ką tipo ne sarg copyja?, taip čia sarg copy jie gave iš sarg.lt gm ir pradėjo kurti nuo to modo, tai vą šudu ,servas....

Girdi šude tu mažas, sukurk toki paty asile ir be to jis nuo 0 kurtas.Skiriasi tik mapp'ais o daugiau pnš viskas,o ne kaip sarg tam supi*tams free'roam.

Girdi šude tu mažas, sukurk toki paty asile ir be to jis nuo 0 kurtas.Skiriasi tik mapp'ais o daugiau pnš viskas,o ne kaip sarg tam supi*tams free'roam.

nesvaik, sarg gm čia dar eele man siuntė ss kad pirkčiau tą sarg gm kad turi nepisk, proto,kad nuo nuliu duhena *Myliu SuperGames.lt* apgailėtini vaikai...

bc74079d8322ce7e4c44fe106c1a602c360.png

Nori dirėktoriaus?

Užeik į

http://rgs.wu.lt/

Girdi šude tu mažas, sukurk toki paty asile ir be to jis nuo 0 kurtas.Skiriasi tik mapp'ais o daugiau pnš viskas,o ne kaip sarg tam supi*tams free'roam.

Vo šitas tai tikrai prajuokino :D

Čia gi matos kad sarg kopija nu gerai dar 1% yra iš lrg gm tas direktoriai kur prisijunge atsijunge.

O šeip tikrai 80 procentu sudaro sarg.lt

Nieko nesugalvojat vaikai sukurti geresnio tai išvis nekurkit nes tik gadinat vaizda su tokiais serveriais.

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

nesvaik, sarg gm čia dar eele man siuntė ss kad pirkčiau tą sarg gm kad turi nepisk, proto,kad nuo nuliu duhena *Myliu SuperGames.lt* apgailėtini vaikai...

Tu duxe aš savininkas esu ir pats žinau kad nuo 0 o Eele *Myliu SuperGames.lt* nupiso gm iš mūsų lope

Girdi šude tu mažas, sukurk toki paty asile ir be to jis nuo 0 kurtas.Skiriasi tik mapp'ais o daugiau pnš viskas,o ne kaip sarg tam supi*tams free'roam.

Apramink nervus truputuką, tik tada rašyk savo pasakas. Ypač skiriasi stoties mapais, tiltelis, restoranas ir visa kita. Kam ginčytis, jeigu žmogus tiesą pasakė. Kursit savo niekas neprisikabins, kuriat svetimo, esat š vietoj ir viskas tuo pasakyta.

Vis toliau vis labiau šis forumas nusirita. Mano valia būtų sukurčiau forumą, kur tokiems temų/serverių kūrėjams iš bato per užpakalį būtų spiriama :D

Sa:mp serveris: www.sabter.lt IP:samp.sabter.lt

Vo šitas tai tikrai prajuokino :D

Čia gi matos kad sarg kopija nu gerai dar 1% yra iš lrg gm tas direktoriai kur prisijunge atsijunge.

O šeip tikrai 80 procentu sudaro sarg.lt

Nieko nesugalvojat vaikai sukurti geresnio tai išvis nekurkit nes tik gadinat vaizda su tokiais serveriais.

80 ? Durnas tu ką ? Visi mapp'ai skiriasi akis prasiplauk dar vienas nusišneka...

Vo šitas tai tikrai prajuokino :D

Čia gi matos kad sarg kopija nu gerai dar 1% yra iš lrg gm tas direktoriai kur prisijunge atsijunge.

O šeip tikrai 80 procentu sudaro sarg.lt

Nieko nesugalvojat vaikai sukurti geresnio tai išvis nekurkit nes tik gadinat vaizda su tokiais serveriais.

Čia net neivieno procento nėra, kad butu savg supisto daryts kas tik bugai ištaisomiir viskas :D duosiu +rep tau ir mane prajuokino jau :)

bc74079d8322ce7e4c44fe106c1a602c360.png

Nori dirėktoriaus?

Užeik į

http://rgs.wu.lt/

Apramink nervus truputuką, tik tada rašyk savo pasakas. Ypač skiriasi stoties mapais, tiltelis, restoranas ir visa kita. Kam ginčytis, jeigu žmogus tiesą pasakė. Kursit savo niekas neprisikabins, kuriat svetimo, esat š vietoj ir viskas tuo pasakyta.

Vis toliau vis labiau šis forumas nusirita. Mano valia būtų sukurčiau forumą, kur tokiems temų/serverių kūrėjams iš bato per užpakalį būtų spiriama :D

Nu ir kad yra koks tavo pisalas ką ? Nei tu aisi nei ka.Be to yra Rls.lt kuris copy visa sarg.O mum nuo sarg dar toli..

Nu ir kad yra koks tavo pisalas ką ? Nei tu aisi nei ka.Be to yra Rls.lt kuris copy visa sarg.O mum nuo sarg dar toli..

Nepastebėjai, kad jau prieštarauji savo kitiems komentarams? :D Pradžioj kurtas nuo nulio, tada kažkiek procentų, tada mapai nuo niekur nekopijuoti ir galiausiai MAPAI KOPIJUOTI :D Žaisk tu kur nori, man vienodai šviečia, svarbiausia yra tai, kad mulkinat žmones žaidžiančius pas Jus.

Sa:mp serveris: www.sabter.lt IP:samp.sabter.lt

Nepastebėjai, kad jau prieštarauji savo kitiems komentarams? :D Pradžioj kurtas nuo nulio, tada kažkiek procentų, tada mapai nuo niekur nekopijuoti ir galiausiai MAPAI KOPIJUOTI :D Žaisk tu kur nori, man vienodai šviečia, svarbiausia yra tai, kad mulkinat žmones žaidžiančius pas Jus.

JO, tiesą sakai,geri žmones neiną pas juo slošti geriau i sargą nueičiau, nei ką, krč užleidžiam duhams kelia ok ?

bc74079d8322ce7e4c44fe106c1a602c360.png

Nori dirėktoriaus?

Užeik į

http://rgs.wu.lt/

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4858 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...