Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

RG-Life.LT Užsuk ir tu!


Smige

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4019 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

8991b2a277b01a6ff9b9c14d037967bf719.png

Serverio pokolkas nėra, serveris startuos už mėnesio, serverio GM kuriamas nuo GRP 4, veiksmas vyks kaimeliuose, tad kviečiu jus prisijungti prie forumo, ir laukti kartu atidarymo. Serveryje pamatysite daug unikalių sistemu, bei unikalių įdėjų, mes žadima stengsimes paversti tikrove,bei padominti žaidėjams žaidima. Mes sieksime aukštumu, ir tikrai mūsų projektas greit neužsidarys.

Jūs pradėsite žaidima oro uose kuriame jūs būsite atskraidynintas, Oro uoste jūs galėsite pasiskaityti informacija ir pnš. Na kaip ir minėjau RG-Life.LT serveris bus kupinas įdomiu sistemu, bei unikalių įdėju. Mes stengsimes žaidima paversti realybe, sistemu bus pilna, jos bus susieja su bizniais ir pnš. Pvz atėjas į automobiliu parduotuve jūs galėsite pasižiurėti kaip yra gaminama mašina, tai pažiurėja žaidėjas kuris turi mašinu parduotuves bizni gaus kažkiek pinigu valiutos.

Serveryje bus automobiliu, bei laivu nuomos. Serveryje bus ir lygos, jeigu jūs susirgsite lyga, jums reikės nuvažiuoti į ligonine pas medikus, ir nusipirkti vaistų, išgere vaistu iškarto pasveiksite arba panaudoja vaistus jūs galite pradėti greitai begti aišku jai jūs tuo momentu nesirgote, jūs galite apsvaigti ir pnš.

Serveryje galėsite išsinamuoti kambary nakčiai, tai jums pravers nakčiai, nes serveryje bus ir gaujos kurios galės jūs surišti ir išvešti. Serveryje

S.W.A.T Komanda ir turės gera galimybe užlipti ant stogu, jie galės iš lektuvo nusileisti su specialia virve.

Serveryje kiekvienas darbas turės įdomia komanda, bei kiekvienas darbas su pakvietimu turės vidu, tarkim užlipus ant pickup galėsite ieiti į vidu.

Serveryje pateke į kaleima jūs galėsite laukti kol praeis laikas, arba jūsų draugas galės sumokėti tam tikra suma direktoriui ir jūsų draugas bus paleistas.

Serveryje bus galima užeiti į biznių vidus, bei juos nusipirkti. Namai bus parduodami ir LS miestuose, juos galėsite nusipirkti už nemaža suma.

Serveryje bus įdėta reputacijos sistema, parašius /rep jūs galėsite pasirinkti žaidėja kuriam norite duoti +reputacijos.

Serveryje mes jums nieko nedalinsime, visi pradės nuo 0, bei nuo mažo kiekio pinigu sumos, bet bus aišku išvada, žaidėjas užpildes atranka forume, gaus tam tikra suma xp, ant to darbo, arba žaidėjas galės užpildyti EMIGRACIJOS anketa, ir gauti maždaug tiek xp,pinigu kuriu turėjai kitame serveryje.

Serveryje bus žvejybos turgus, kuriame jūs galėsite žvejoti, bei pradžiai užsidirbti nemažai pinigu, su kuriais isigysi reikiamu prekių, bei reikalingu daiktu.

Serveryje važiuodami su mašina, norėdami pasukti į kita puse, galėsite paspausti migtuka ir pradės tos pusės lempa švitėti, kitaip sakant parodysite kitam žaidėjui juk sukate į kita pusę.

Serveryje galėsite užsukti į kavine,bara kurioje galėsite nusipirkti achoholio ir pasigerti, norėdami greičiau išsiblaivyti galėsite paskambinti medikams, jie privažiave jūs galės iš blaivyti su tam tikra komanda.

Serveryje galėsite susikurti savo gauja paraše /gauja jums išmes lentele, kurioje galėsite pasirinkti, ar kurti gauja, ar ją uždaryti.

Dirbdami PD/FBI Galėsite ant savo paprastos mašinos užsidėti šviturėli parašius tam tikra komanda.

Serveryje bus įdėtas dažasvydis, jame galėsite nusipirkti 10 minučių pasišaudyma, jame galėsite gerai praleisti laika su kitais, bei savais žaidėjais.

Realiame laike išmušus 20:00 valanda, serveryje pasidarys tamsu, ir turėsite isijungti automobilio,motociklo šviesas, kad būtu jums lendgviau važiuoti, bei policija, kad nesustabdytu ir neduotu baudos.

Serveryje bus universitetas jame jūs turėsite išsilaikyti praktika, o poto laikyti kursus, gavus diploma, jūs gausite daugiau patirties, bei galėsite dirbti tam tikrus darbus.

Serveryje galėsite nusipirkti telefona ir jam reikės papildyti saskaita, norint išsiūsti žinute, arba paskambinti jums reikės parašyti /skamb Vardas_Pavardė, norint išsiūsti žinute rašysite /sms Vardas_Pavardė (tekstas).

Serveryje galėsite kanapes auginti savo namuose, užauginus kanapes galėsite pasidaryti narkotikų, arba tiesiog nusipirkti iš dylerių kurie pardavinėja žole/ginklus/narkotikus/seklas.

Serveryje nusipirke savo nuosava transporta turėsite jai pravesti techinikine, kad jūsų mašina, būtu gerą, bei užtikrinta sauguma, aišku to nepadarius, policija jūs sustabdžius turės bausti bauda.

Serveryje miesteliuose bus greičio matuokliai, jie prižiurės, kad miesteliuose nevažinėtu žaidėjai nedaugiau, kaip 90 km/h pravažiavus greičiau, jūs gausite bauda.

Serveryje galėsite nusipirkti drabužių, kepure, skarele, akinius drabužių parduotuvėje.

Serveryje bus idiegemos visokios sistemos, na forumas startavo prieš 2dienas, o GM dar nėra itin daug padarytas, tad šiandienai užteks. Bus kita tema su didesniu aprašymu, bei nuotraukomis ir pnš.

Pradėjotas Atrankos forume!

Atranka į Baikerių direktorių:

http://www.rg-life.l...riu-direktoriu/

Redaguota , nario Smige
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4019 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...