Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4865 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

72dea7a3eca08bc2e850e6a4b3527f16245.png

Sveiki visi!

Tai va, turbūt visiems kyla klausimas kas čia per naujas projektas? Ir kodėl "Sugrįžk į senus laikus" - tai dabar pabandysiu jums ir papasakot kas per projektas ir kas per jo kūrėjai.

Let's begin.

Visi tikriausiai atsimenat senuosius projektus kaip simple-life, simple-time ar LA-stories, taip čia visi tie projektai kuriuose smagiai leidote laiką, kur ten budavo geriausia atmosfera su geriausia chebra, bet eikime prie reikalo San-Francisko, tai projektas kuris gražins senus prisiminus ir keliausime į saulėtajį San Fierro. Modifikacija yra redaguota TLG, ši modifikacija yra paplatinta, "bet" jis yra smarkiai redaguota ir pakeista. Dabar dėl chebros.. Projektas kuriamas kaip ir sakiau sugražinti senus laikus, tai reiškia, kad norime sugražint ir senus žaidėjus, kad čia būtų plėtojamas nusikalstamumas, kad sugrįžtu tie pasiryže viskam polinininkai, autoservisu asai mechanikai ir kiti. Argi nebūtų šaunu vėl visiems susibūrti į vieną bendruomėne?

Paslaptingieji savininkai?

Edvinas ir Ignas - senieji bičiuliai gyvenantis vienas nuo kito gyvena kažkur už ~50 kilometrų, pažįstami jau nuo senų San andreas multiplayer laikų, taip pat susipažino per SA-MP.

"Edvinas" - Senas žaidėjas, pradėjo žaist Simple-Life kažkur sezono vidurį - išbuvo iki LA-stories žlugimo galo. SA-MP žaidžia jau apie 3-4 metus, serverių kūrimais jų redagavimais užsiima apie 1,5 metų. Užsiima grafikos paslaugomis - photoshop'u, vaizdo įrašu montažu. Užsispyres, laisvalaikiu sportuoja - gatvės gimnastika.

"Ignas"- Labiausiai mėgsta GRP stiliaus serverius, projekte užsiima tinklapio klausimais. SA-MP žaidžia 2-3 metus. Laisvalaikiu užsiima vaizdo įrašų montažų, sportu.

Serverio startas.

Startas startas - planuojame serverį atidaryti kuo greičiau, bet mums pirma reikia žinoti ar jame tikrai kažkas žais ir ar serveris bus gan populerus, tikrai daug populiarumo nesiekiame, bet, kad nors kiek žaistu ir užtektu veiksmui. Administratorių komanda rinksim iki serverio starto likus vos keliom dienom, o forumo moderatorius, kai užsiregistruos padorus skaičius žmonių. Tai tiek iš mūsų ir projekto gyvenimo..

Sugrįžk į senus laikus su San Francisko.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4865 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...