Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

inline naudojimas su MySQL R7


xxxyiin

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3898 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

http://pastebin.com/nQNxzKa5

Naudojimas:

1. Parsisiunčiat YSI

2. Modo viršui po visais include rašot

#include YSI\y_inline
#include YSI\y_malloc

ir įklijuojat viršuje parašytą scriptą kurnors gme.

3. Sukompilinat gmą ir žiūrit ar YSI veikia be problemų.

4. Jeigu viskas ok, MySQL užklausas dabar galite siūsti ne į callbacką kažkur toli gme, o iškarto ten kur ir siunčiat užklausą į MySQL.

inline betkoks_pavadinimas()
{
cache_fetch_row(...);
... /* Jūsų kodas */
}
send_query(1, "SELECT * FROM ... ", true /* arba false, bet jeigu jau R7 naudojat, tai greičiausiai dėl caching f-jos */, using inline betkoks_pavadinimas, "" /* čia galit info permesti į callbacką, bet tai manau beprasmis reikalas, kai inline'e gali naudoti kintamuosius iš išorės kaip ir betkuriam cikle (axujienas paaiškinimas, žn) */ );

Redaguota , nario Yiin
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nežinau, čia jau nuo taves priklauso, gali aiškinti ir abu, kokį vaidmenį malloc ir inline atlieka tavo skripte ir pnš.

inline suteikia galimybę kurti callbackus funkcijos viduje (bent jau aš jį tam naudoju), o malloc skirtas atminties rezervavimui, pvz tiems kintamiesiems, kuriuos į inline'ą permesti nori.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

tiesa, nesuprantu kodėl tau jie rūpi, jeigu tema yra būtent apie šį scriptą, o ne pamoka apie YSI includes. Jeigu nori apie ją daugiau info gauti, tai yra oficiali tema ^_^

:DD Tu ne man turi aiškinti, aš apie jį žinau, kaip ir apie dauguma YSI bibliotekos inc ( Y_LEss my faw ;-* ) tu aiškink kitiems kurie nežino.. :D

Redaguota , nario Expert*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 6 mėnesių...

Įdomu, nors man labiau patinka naudot atskiras funkcijas... Bet kartais tai labai naudinga :)

Bet lietuviai bijo MySQL...O jeigu naudoja tai deja tik R5-6....

Taip, aš naudoju R5, ir? R7 labai daug kur girdėjau kad kai kuri ten pjaunasi tai nenorėjau rizikuot :) O išvis nesvarbu manau kokį naudoją, svarbu, kad žmogui būtų patogu ir jis naudotu išvis MySQL.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, aš naudoju R5, ir? R7 labai daug kur girdėjau kad kai kuri ten pjaunasi tai nenorėjau rizikuot :) O išvis nesvarbu manau kokį naudoją, svarbu, kad žmogui būtų patogu ir jis naudotu išvis MySQL.

R7 gal ir pjaunasi..Bet dabar jau išleista R31 su kuria problemų neturėjau. Beto pridėta dar keletą naujienų...
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3898 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...