JumpeR`

The Guild 2: Pirates of the European Seas

Recommended Posts

Apžvalga : Tai dar vienas, jau turbūt galima sakyti, eilinis jūrų ir piratų tematikos žaidimas. Šį kartą - The guild tęsinys "Pirates of the European Seas". Nors buvo kūrėjų žadėta apie daugelį pasikeitimų ir patobulinimų, tačiau esminio skirtumo nėra. Įdomus tik faktas, kad žaidimas iš Karibų jūros baseino persikėlė į senąjį žemyną - Europą.

Apie : Veiksmas vyksta XV amžiuje, kai visą Europą dar drebina Kryžiaus žygiai, rūksta reformacijos ir erezijos židiniai, vystosi feodaliniai karai bei satykiai. Žaidimas tarsi išsiskaido į dvi dalis: gėrio ir blogio. Gali rinktis ar sąžiningai ir gražiai uždirbti pinigus, ar eiti turto ir įtakos keliu bei tapti garsiu plėšiku. Bene didžiausai įdomybė, kad žaidime galite ir mirti, ko iki šiol nebuvo tokio plano žaidimuose. Norint pratęsti savo "verslą" reikės turėti žmoną bei palikuoniu. Tačiau santuoka nedraus jums turėti ir nesantuokinių ryšių. Atžalos į pilnavertį žaidimą yra įtraukiamos nuo 16 metų.

Šiame papildyme pagirndiniai užsiėmimai yra du: prekyba ir piratavimas. Dėl prekybinio kelio kartotis net manau neverta, nes be kelių papildomų pastatų ir profesijų, nieko naujo čia nėra. Piratų siautėjimas jūrose, bent jau sprendžiant iš papildymo pavadinimo, turėtų būti itin įdomus dalykas, tačiau taip nėra.

Žaidime egzistuoja ir, kaip aš vadinu, "tinginio rėžimas". Jei neturi nei noro, nei jėgų tvarkytis su visais valdomais pastatais, tai jų valdymą gali patikėti kompiueriui, kuris, kaip žinia, valdo ir Jūsų paties priešus. Bet jeigu nutarsi savo laivus valdyti pats irgi nusivilsi. Taigi teks rinktis viena blogumą iš dviejų :].

Piratų laivų manevringumas tiesiog apgailėtinas. Be to, laivų įvairovė irgi skurdoka. Pirato profesiją įgijęs žaidėjas gali prekiauti uostuose. Laivų korpusų povandeninę dalį padengia moliuskai. Nors jei maži, bet kai jų prilimpa daug, tai įtakoja judėjimo greitį, be to, gadina korpuso medieną, todėl karts nuo karto periodiškai uostuose teks pravalyti savo laivelį.

Be kelių papildomų žemėlapių įvestas rėžimas "Kompanija", kurio perėjimui prireiks nei daug nei mažai - apie 10 valandų. Deja, kažko fantastiško "Kompanijoje" nėra, faktiškai tai tas pats kas ir vsuose žaidimuose. Plaukioji ir kariauji. Šiame papildyme rasite keletą naujų namų, porą daiktų ir artefaktų.

Yra naujoji mediko specialybė. Tačiau didelėmis perspektyvomis nevylioja: receptai, mišiniai, žolelės ir kitas nuobodus darbas. Būdamas piratu ir pats galite susirgti, tuomet jau reikia kreiptis pas gydytoją, kuris už tam tikrą sumą jus pagydo.

Pažaidus žaidimą jis manes tikrai nesuviliojo. Dešimtbalėje sistemoje įvertinčiau tik šešetui. Tai ilgas ir gana nuobodus žaidimas. Itin didelė monotonija, kurios taip nekenčiu. O ir nuo savo pirmos dalies skiriasi itin neženkliai. Kažin ar sulauksime ir trečios šios serijos žaidimo dalies..:]

Reikalavimai :

Procesorius: Pentium 4 2Ghz arba Athlon 2000+

Atmintis: 512mb(Windows XP), 1GB(Windows Vista)

Vaizdo korta: Geforce3 Ti / Radeon9000 ir aukščiau

Screen's & video :

kncemtaqtv.jpg

2.jpg

Guild4.jpg

[youtubecom]

[/youtubecom]

Straipsnių rašymo savaitė: +5

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele