Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[GameMode] eRPG.LT


ZOLY

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1701 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Tikrai geras gamemodas, kolkas dar nepažiurėjau, bet iš aprašymo tikrai geras, gauni +REP .

Klausimas kodėl aš nepažiurėjau? Ot taigi todėl kad man parsisiunčius betkokį gamemod'a jis susibugina, ta  prasme, jis ne aplankalas, o baltas lapas, atsidarius jį prašo pasirinkti ant ko ji naudoti, ar notepad, naršyklė, ir t.t gal kas žino kaip tai sutvarkyti?

Bėja dar vienas klausimėlis, kur sakei "2. Screenshot (Su šiuo filterscriptu, serveryje galima padaryti betkokį užrašą kokį norite - jis bus rodomas viršuje, kairės pusės kampe)" Kaip tai padaryti?

Iškart ačiū, norintiems padėti rašykit čia cituojant, ir atsakant, arba tiesiog man į PM.

 

Ačiū :)

Redaguota , nario Reklameris1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tikrai geras gamemodas, kolkas dar nepažiurėjau, bet iš aprašymo tikrai geras, gauni +REP .

Klausimas kodėl aš nepažiurėjau? Ot taigi todėl kad man parsisiunčius betkokį gamemod'a jis susibugina, ta  prasme, jis ne aplankalas, o baltas lapas, atsidarius jį prašo pasirinkti ant ko ji naudoti, ar notepad, naršyklė, ir t.t gal kas žino kaip tai sutvarkyti?

Bėja dar vienas klausimėlis, kur sakei "2. Screenshot (Su šiuo filterscriptu, serveryje galima padaryti betkokį užrašą kokį norite - jis bus rodomas viršuje, kairės pusės kampe)" Kaip tai padaryti?

Iškart ačiū, norintiems padėti rašykit čia cituojant, ir atsakant, arba tiesiog man į PM.

 

Ačiū :)

 

Taip būdavo ir man. Pasileisk pawno programą kuri yra pawno folderį ir tiesiogiai per programą atidaryk .pwn (tiksliai neprisimenu koks failo tipas) failą. Po to kai paleisi išjunk ir nueik į open with ir turėtų atsirast pawno sąraše kaip default.

 

Dėl ''screenshot'' fs tai reikia nueit į patį filterscriptą ir pakeist eilutes kurios rašo tekstą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 1701 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...