Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Clash of Clans klanas | eXtremeLTU


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3171 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

bTjlQks.png

 

 

 

 

UwPMKV8.png

 

eXtremeLTU  – tai lietuviškas clash of clans klanas, kuris yra dar vis kūrimo stadijoje. Šį klaną sudaro 3 komandos nariai t.y Aš [Nick: Tadas], 1 Co-leader – [Nick: ...], 2 Co-leader [Nick: Renkamas] 3 Co-leader [Nick:Renkamas]. Klano atidarymas įvyko jau 2015.07.28, tačiau jis nebuvo reklamuojamas, nes jis buvo tik ruošiamas reklamavimui ir tvarkomas. Kaip patekti į klaną ir visą kitą galėsite pamatyti žemiau.

 

eXtremeLTU - Atsidarymo Istorija

 

Viskas prasidėjo taip, kad aš ir mano pusbrolis Tadas - Leaderis, ieškojome kokio nors gero žaidimo telefonui, tai yra kurį galėtume žaisti kartu. Mes ankščiau jau žinojome apie Clash of Clans žaidimą tik, kad niekaip nesigalvojome žaisti būtent jo, bet mes žaidėme tų pačių kūrėjų žaidimą - Hay Day. Po keliu mėnesių žaidimas Hay Day man nusibodo ir aš jo nebežaidžiau (Bet Tadas jį dar vis žaidė), bet vėliau jį vėl atsisiunčiau, nes neturėjau ką veikti ir kartu su juo vėl žaidžiau Hay Day žaidimą. Po kelių savaičių mes jau nebežaidėme Hay Day ir žaidimų ieškojimas prasitesė. Po 1 , o gal net ir 2 dienų prisiminėme, kad yra žaidimas - Clash of Clans apie kurį daugumai buvo susidariusi gera nuomonė. Ankščiau galvojome "Kam čia šitas "šūdas" išvis egzistuoja, bet mus į patį žaidimą įtraukė vienas draugas. Na iš pradžių Tadas nenorėjo žaisti ir nežaidė, tačiau, kai aš pradėjau žaisti Tadas pagalvojo ir po kelių dienų irgi pradėjo žaisti. Draugai mus mokė žaisti, kaip pulti, kokią bazę statyti, bet man atrodo, kad nei aš nei Tadas nieko nesupratome ir žaidėme kaip galvojome, kad reikia žaisti, o mes galvojome, kad iš pradžių reikia užtobulinti TownHall'a, o vėliau pinigus ir aleksyra, kad galėtum vėl TownHall'a tobulinti, o visą kitą kaip nori taip tobulini. Na toks galvojimas greitai baigėsi kadangi matėme, kad nieko iš to nebus. Vėliau supratome, kad reikia iš pradžių viską užtobulinti ir tik tada TownHall'a tobulinti. Vėliau kai norėjome įstoti į kokį nors gerą klaną pradėjome galvoti. Matėme, kad yra daug netgi labai daug visokių klanų ir galvojome būtent į kurį. Buvome įstoję į Legendos 2, bet vėliau išėjome. Vėliau vėl galvojome ir nusprendėm susikurti savo klaną. Bet reikėjo viską gerai apgalvoti, nuspręsti kokį pavadinimą naudoti klanui. Tadas pasakė, kad mūsų klanas turėtu būti ekstremalus, bet lietuviškas pavadinimas kažkaip buvo pabodęs ir norėjome kažko naujo, ogi - Angliško.  Ekstremalus į anglų kalbą verčiasi - extreme, bet extreme pavadinimas??? - Neee, šis pavadinimas iš vis nesižiūri reikia pakeisti pora raidžių ar dar ką nors. Vėliau aš pasakiau, kad galėtų būti eXtreme, bet irgi ne, kažko trūko. Tada Tadas pasakė, kad jeigu būtų - eXtreme į klaną rinktus anglai, o tai būti ir nelabai gerai lietuviškam klanui. Vėliau kiek pagalvojęs prisiminiau, kad dauguma klanų galūnėje deda raides - LT arba LTU, mes nusprendėme uždėti LTU, taip ir gavosi klanas su pavadinimu - eXtremeLTU.

Štai taip kilo eXtremeLTU klano vardas.

by: Co-leader - ... [Martynas]

 

 

 

pf3tDDL.png

 

  • Klano komandos narių yra 3 t.y [Leader, ir 3 Co-leader | 2 iš jų yra renkami] 
  • Klane yra 6 nariai [su Leader ir Co Leader]
  • Laimėti/Pralaimėti Clan War`ai – Laimėtų: 0 | Pralaimėtų: 0
  • Klano pavadinimas – eXtremeLTU.
  • Klano leaderis ir Co-leaderiai –  | Leader [Nick: Tadas] |, Co-Leaders [Nick: ... | Pilnas vardas: Martynas] [Nick:Renkamas | Pilnas vardas:] [Nick: Renkamas | Pilnas vardas:]
  • Klano rekordai - ...
  • Klano trofėjai - ...

 

spmZFt2.png

 

  • Minimum 4 arba 5 lygio TownHall [TH] [Nerushintas]
  • Minimum 600 trofėjų.
  • Būti aktyviam.
  • Nebėgioti iš klano į klaną.
  • Kalbėti lietuvių kalba, bei ją pilnai suprasti.
  • Žinoti reikalingiausias sąvokas: [CW, TH, AT, ir panašiai]
  • Žinoti puolimo taktikas.
  • Doneitinti klano nariams. [Į aktyvumą įeina ir doneitinimas]

 

 

Y7AKDay.png

 

  • Kaip eXtremeLTU klane bus renkami dar 2 Co-Leader ir kokie jo bus reikalavimai – taigi dar 2 Co-Leader bus renkami, kai iš tiesų klane bus nemažai narių ir man (Leaderiui reikės pagalbos). Co-Leaderis turės turėti min: 1400 trofėjų, min 650 padoneitinęs [Daugiau šansų, kai daugiau], išbuvęs klane bent 14 dienų [be išėjimų], turės žinoti daug reklamos portalų [ir turės mokėti gerai reklamuoti], turės būti draugiškas, aktyvus, daug padėti klano nariams, patarti puolimų taktikas ir panašiai. Ar jūs tinkate ar netinkate į klano Co-Leaderį nuspręs klano komandos nariai.
  • Kaip eXtremeLTU klane bus renkami Elder`iai, jų reikalalavimai – norintys žaidėjai tapti elder turės būti išdoneitinę minimum 500 karių, turės būti draugiški, aktyvus, turėsite daug padėti klano nariams ir visą kitą ko reikia norint tapti klano Elder`iu.
  • Norint patekti į eXtremeLTU klano komandą, draudžiama klausinėti, ar jau galiu gauti elder ar co-leader. Iš vis apie tai neužsiminti, jeigu užsiminsite turėsite mažiau šansų patekti.
  • Co-leaderio rinkimų balsai – už kiekvieno eXtremeLTU komandos nario (Leader, co-leader) balsą gaunate 10% (proc), 700 donate gaunate 20% (proc), už kiekvieno eXtremeLTU elder balsą gaunate 5% (proc) = 75% (proc), o kitus likusius % (proc) nubalsuos paprasti eXtremeLTU klano nariai.

Xk5lzRZ.png

  • Būti aktyviam, draugiškam.
  • Doneitinti klano nariams. 
  • Nebėgioti iš klano į klaną [už tai gręsia kick]
  • Narių prašyti tik tokių kokių pats turi [barracks]
  • Būti maloniam,dosniam, nešmeižti klano narių.
  • Neprašinėti privilegijų [Co-Leader, Leader, Elder].
  • Jeigu paprašo – Archer karių, reiškia duoti archer, o ne kokių kitų. Kitaip: Duoti to ko prašo, jeigu neturi iš vis neduok.
  • Klano chat`e (Susirašinėjime) nesikeikti. [3 žodiniai įspėjimai - KICK]

 

mRmg5zR.png

Per ClanWar

Tik prasidėjus ClanWar`ui pulti savo numerėlį. Kas tas savo numerėlis? Paspaudus ClanWar mygtuką rodo kas iš jūsų Clan`o dalyvauja ClanWar`e, tai susirandate tame sąraše save ir pasižiūrite savo numerėlį pvz: Nr.9, tai einame į priešų narių sąrašą ir ieškome nr.9 numerėlio, paspaudžiame ant jo ir spaudžiame Scout (Peržiūrėti), jeigu tikrai žinote, kad ji paimsite bent ant 2 žvaigždučių, tuomet pulkite jį, jei žinote, kad tikrai jo nepaimsite, prašykite Co-Leader`io arba Leaderio, kad paskirtų jums kitą numerėlį arba paprašykite savo norimo numerėlio, maždaug jūsų stiprumo priešininką.

 

 

Norint patekti į eXtremeLTU klaną nusiūskite užklausą ir greitu metu eXtremeLTU adminsitracija jūsų užklausą patvirtins ir jūs atsirasite mūsų klane.

 

7ca4619d8cf1ac9ce4255c145b78a5e0978.png

 

-eXtremeLTU Clan leader - Tadas ir Co leader - ... [Martynas]

 

 

Redaguota , nario TadasAdidasz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3171 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...