Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškomas Builderis.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3655 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Žmogau neišekočiau builderio jei pats geras bučiau.+ pastatyta kažkokia apvali dėžė kiekvienas tai moka.Šeip mano namukas gražiau nei tavo atrodo prieš kelias dienas ant greičio daraiu ir taip gražiau. https://www.youtube.com/watch?v=P2sQmPWjKK0

 

Tas video... Tas "afigienas" repas apie ligonius ir ta kvadratinė Minecraft grafika, geriau parinkt muzikos neįmanoma, pramušė :D...

 

Aš čia builderastas Nr. 1! Noriu pastatyti tau šūdnamių imperija, skype klaidžioja interneto platybėse, o fotkė:

20101112184215.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas video... Tas "afigienas" repas apie ligonius ir ta kvadratinė Minecraft grafika, geriau parinkt muzikos neįmanoma, pramušė :D...

 

Aš čia builderastas Nr. 1! Noriu pastatyti tau šūdnamių imperija, skype klaidžioja interneto platybėse, o fotkė:

20101112184215.png

Žmogau ten tiesiog draugui kuriau video ,ne sjis manęs paprašė parodyt kokius namus statau o jam fotkes siunčiau rodo virusa tai nusprendėm ,kad taip ir nesirink free postų. O jei nemoki tai ir slysk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad visa ši tema kaip freepostas, kaip eina suprast, tu builderastų kaip ir išvis nenori, nes Arno - vieno iš profesionaliausio builderasto su kuriuo man teko dirbti, paslaugų tu atsisakei, su priežastim, jog nesugebi nueiti į šio forumo statinių skiltį. Pati tema irgi itin intriguojanti - kažkas, kažkam, kažkodėl ieško kažkokio builderasto, kuris mokėtų statyti medieval stiliumi (vienintelis tikras ir aiškus dalykas). Atleisk, pamaniau jog viskas čia "prikolo" stadijoje, tai ir prisidėjau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas video... Tas "afigienas" repas apie ligonius ir ta kvadratinė Minecraft grafika, geriau parinkt muzikos neįmanoma, pramušė :D...

 

Aš čia builderastas Nr. 1! Noriu pastatyti tau šūdnamių imperija, skype klaidžioja interneto platybėse, o fotkė:

20101112184215.png

Gerbiu xDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3655 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...