Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Next-Life - Tavo Kitoks Gyvenimas


headas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3669 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Next-Life - Tavo Kitoks Gyvenimas

 

 

IP: 79.98.31.25:8080

WEB: http://next-life.mhost.lt

 

 

Sveiki, taigi, noriu jums pristatyti Next-Life - Tavo Kitoks Gyvenimas. Tai REAL-LIFE žanro serveris.

 

Darbai su pakvietimu:

 

PD

Taxi

Dyleriai

Mechanikai

Medikai

 

Darbai be pakvietimo:

 

Kelių valytojai

Picų išvežiotojai

Kelių prižiūrėtojai

Šiūkšliavežiai

Ugniagesiai

Limuzinų išvežiotojai

 

Kodėl tiek mažai darbų?

 

Atsakymas: Serveris kuriamas kruopščiai ir optimaliai, su tikslu paversti žaidimą, kuo panašesnį į realų gyvenimą

 

Pramogos (bus daugiau) :

Baulingas

 

Transportas:

Serveryje bus galima turėti 3 automobilius

 

Sistemos:

Administracijos

VIP

Savininko

Transporto

Kreditų

 

Su laiku ši tema bus vis redaguojama

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

kažin ar ant paprasto GRP yra mysql namų, kreditų, admin, vip, savininko sistemos :}

ir čia skaitosi "unikalus projektas"?

 

Žmogau, pagrindiniame puslapyje yra parašyta, kad nieko nekopijuojate nuo kitų projektų, o užtenka jums jūsų idėjų... tai kodėl mano projekto www.fortCARSON.lt pagrindinis puslapis nuplagijuotas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

ir čia skaitosi "unikalus projektas"?

 

Žmogau, pagrindiniame puslapyje yra parašyta, kad nieko nekopijuojate nuo kitų projektų, o užtenka jums jūsų idėjų... tai kodėl mano projekto www.fortCARSON.lt pagrindinis puslapis nuplagijuotas?

web ne mano darbas tad ne man ir sakyk... Žmogus tai padaręs buvo išmestas iš mūsų komandos. Ačiū, kad pranešiai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

web ne mano darbas tad ne man ir sakyk... Žmogus tai padaręs buvo išmestas iš mūsų komandos. Ačiū, kad pranešiai :)

 

Pagrindinis žmonių "atmazas" - Žmogus tai padaręs buvo išmestas iš mūsų komandos, na tai jei išmestas "buvo" (būt. k. laikas), tai man atrodo jau būtumėt spėja pasikeisti dizainą, ar užsidėję Maintanance ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3669 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...