Niu zdarovenko vaikučiai, kadangi gryžau į šituos žaidimukus, laikas prisijungt prie projekto.
Kadangi čia daug naujų spirgučių atsirado, tai jungiuos į serverius, kurie mane sudomins. T.Y įdomus išdėstymas, nuolatiniai žaidėjai, ir didelį dėmesį skiriu tiems, kas bent 4menesius normaliai dirba:D apie save pasakosiu tik kai pasipasakosit man, jei nenorit moralkes gaut kad čia nieko neparašiau, tai net neskaitykit, neįdomi man jūsų nuomonė, kas norės tas susirasys ir pasiklaus. Didelis prioritetas pažystamiems arba girdėtiems komandos nariams arba komandai, įdomu ar yra bent kažkas iš old supergames squado čia. Okey, kreipkitės į žinutes, arba į skype, luknis.darbinis, discordus ir t.t duosiu tik prisijungus prie kažko.
Smirgiai lyskit is urvų ir pilkit purvą
Ciao adios