Sveiki, norėjau paklausti kas gali būti? Neveikia svetainės kaikuriu serverių, kitiems veikia, o man ne. Nežinau pasikeičiu ip, viskas ok, bet turiu ir savo svetianę kitiems veikia man ne, net į ftp neina prisijungti nieko vpš.
Žmonės nori ir kuria tuos serverius, o kas tau blogai batonėzas, o gal tas projektas geras būs/ Tu iškart blogai, tai geriau šūdo nerašęs į lauką išeik batonas.