Sveiki,
Labai noriu atsiprašyti, kad nekėliau taip ilgai klipų. Gal mano pasiteisinimas atrodys banalus, ar manysit, kad meluoju, tačiau mokslai (ir ne tik) buvo labai mane prispaudę. Tačiau dabar turėčiau vėl sugrįžti prie normalaus kėlimo. Bandau susitvarkyti Sims 4, kuris kažkodėl pradėjo neveikti... Na žodžiu laukite naujienų ir megaukitės klipu! Nepamirškite paspausti like, subscribe, pasidalinti su draugais, pakomentuoti! Ačiū, Jums, labai!