Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4929 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki , sūkuriau NPC botą kuris atlieką veiksmą ant kojų , viskas veikia, ir mano manymu jam neleidžia prsijungti dėl Registracijos t.y GUI lentelių , nes incomming connection viską rašo , todėl nuspręndžiau dėti šitą kodą

if(IsPlayerNPC(playerid)) return 1;

po kelis callbackus kurie susyje su registracija/prisijungimu , bet vistiek kažkodėl neveikia, galvoju kurti atskirus profilius jiems ,kad ligtu tik prisijungimas ką manote , ar yra kokia kita išeitis šitam dalykui ?

804ed16076b41d9cecff40801dac3c6c47.gif

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4929 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...