Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi siktiek apie sita dalyka bus aprasyta radau aprasyma tai va ir pats patariu iskart nuo daug nebandyti nes gali baiktis blogai ir tegul tokiu komentaru nebuna kad cia nesamone yra kaskada klausiau ir nekurk tokiu nesamoniu isvis,ir jeigu kas nors tokio dalyko galesiu duoti jeigu bus imanoma pasimti pats kaskada naudojau ir veikia tikrai.

Trumpai ir aiškiai tai "narkotikai" (jeigu taip galima juos pavadinti), kurie veikią mūsų smegenys garsais. Iš kūrėjų puslapio galima atsisiūsti programą su keliomis "dozėmis". Už pilną programą reikia mokėti pinigus. Ką jus manote apie tai? Ši programa nėra nauja,bet įdomu sužinoti jūsų mintys . Įdėsiu aprašymą iš cha.lt:

I-doser (Binaural Brainwave Doses) - ši kompiuterinė programa veikia žmogaus smegenis panašiai kaip narkotikai - gali sukelti įvarių narkotikų ir ne tik pjūčius. Paklausę Quick Happy dozę pasijusite tokie laimingi... Alkoholis, hašišas, opijus, marihuana, kokainas. Ir "Hand of god", stipriausia dozė... Iš viso čia yra ~50 rūšių narkotinių medžiagų. Tikrai geras daiktas, bet būkite atsargūs ir nepradėkite iš karto nuo VERY STRONG arba VERY VERY STRONG narkotikų, ypač nesiūloma iš karto bandyti INHALANT, nes žmonės rašė, jog negalėjo išklausyti iki galo, jiems velniškai baisu ir t.t.

Dauguma žmonių parsisiunčia šią programą ir nieko nelaukę, beskaitydami kitas naujienas, paleidžia ją kelias minutes (žodžiu, perklauso ne visą dozę) ir skundžiasi, jog nieko nepajuto. Kaip jūs galite kažką pajusti, jei visiškai neteisingai klausote?

Visų pirma, prieš klausant kažkurią dozę, turite patogiai atsigulti ir įsitaisyti. Jokių žiūrėjimų į PC! Paleiskite dozę ir užsimerkite. Apie nieką negalvokite - tik klausykite šios "muzikos". Tik išklausius visą dozę pajusite visą "kaifą".

Daug kas skundžiasi, jog, kad ir kaip jie besistengtų, nieko neišeina. Tiesiai šviesiai pasakius - arba visiškai nemokate susikaupti, arba, kitas, dažnas variantas - "kaifą" pajusite tik po 5, 10, o gal ir 20 karto. Tiesiog turite įprasti mokėti susikaupti, negalvoti.

Jei norite klausyti dvi dozes iš karto, po vienos dozės turite paklausyti Reset dozę, tik tada antrąją.

Kiekviena dozė gali skirtingai veikti. Pavyzdžiui, Alcohol dozė labai paveikė mano draugą, bet manęs nė trupučio. Tai, kas veikė mane, nepaveikė jo. Žodžiu, tsakant, turite atrasti savo dozę.

http://www.cha.lt/2008/10/24/idoser_.html

Gamintojo puslapis: http://www.i-doser.com/

Wikipedia: http://en.wikipedia.org/wiki/Binaural_beats

p.s asmeniškai aš paklausiau "Quickhappy" , kuris pasak žmonių turėtu padėti šypsotis (kažkas tokio), bet man pradėjo skaudėti tik galvą.

money gaat money komt money blijft nooit!

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4950 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...