Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

telefoną pasiūlykit


hSaulius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2024 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

3 minutes prieš, Armzis parašė:

Tu čia man grasini? :D Žmogau kas tu toks, kad man čia vadovautum ką man daryti? Sakyk tu man ką nori, ant tokių kaip tu man visiškai nusispjaut, požiūris mano yra toks koks yra, kažkas nepatinka, slysk iš čia ir viskas :0 Tema uždarau, nes nėra prasmės ginčitys su vergais gi, nors tavę dar žemiau už verga pastatyčiau. Peace. 

tau reikia susiproteti, kad zmogus kuris praso pagalbos reikia ne kazkam pataikauti o nuomone remti svariais argumentais o ne marketingu-pastarasis parase : "nvidia cards are always better in gaming than amd" ir viskas nuo sito prasidejo. zmogus tiek nusisnekejo kad pirma nezinojome verkti ar juoktis. dabar norisi tik juoktis is to ka jis toliau rase.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1 minute prieš, Synthwavez parašė:

tau reikia susiproteti, kad zmogus kuris praso pagalbos reikia ne kazkam pataikauti o nuomone remti svariais argumentais o ne marketingu-pastarasis parase : "nvidia cards are always better in gaming than amd" ir viskas nuo sito prasidejo. zmogus tiek nusisnekejo kad pirma nezinojome verkti ar juoktis. dabar norisi tik juoktis is to ka jis toliau rase.

Aš tau pasakiau svarius argumentus, iš savos patirties, ką esu turėjas ir ką esu naudojęs. Aš tau dar kartą sakau ŽMOGAU, Išmok skaityti. Akis nueik prasiplaut ar kažkas tokio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2 minutes prieš, Armzis parašė:

Aš tau pasakiau svarius argumentus, iš savos patirties, ką esu turėjas ir ką esu naudojęs. Aš tau dar kartą sakau ŽMOGAU, Išmok skaityti. Akis nueik prasiplaut ar kažkas tokio.

kad naudojai 3metus nereiskia, kad telefonai huawei yra geri uz savo kaina. cia tera nuomone paremta: "vis visdar veikia todel geras"-ta atsako kiekvienas fanboy'ius ir kvailelis lietuvoje. mums nera skirtumo daigtas veiks metus, dvejus ar 3'ius-kas mums aktualu, ka telefonas pasiulys uz savo kaina, performance stabilumu, technologijomis, baterijos nasumu tam tikrame kainos segmente. ~~toks terminas vadinamas: "Master Race" arba "JustMasterRaceThings".

zinoma atkreipiu demesi i tai, kad kuo ilgiau tarnautu, bet daugkas paremta "price to performance" koeficientu. huawei to negali pasiulyti out of the box kaip ir samsung'as biudzete. todel mes siuos brandus praleidziame. galbut kazkas pasikeis ateityje, bet vargu.

Redaguota , nario Synthwavez
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2024 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...