Peršokti į turinį

M'Hill nepatikimas/Apgavikas


venomUž

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2616 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, mane apgavo "Patikimas" šio forumo narys - M'Hill (Jo mamos PaySera sąskaita: Dalia S. - EVP5810002489960 ),

Skype id: kefyras159 , buvom sutarę, kad išsiųs SMS padidinto tarifo už 20 eurų, pervedus 10-čiai eurų žmogus tiesiog parašė "pl xd" ir dingo,

buvau tikrai kantrus, laukiau, pamačiau, kad jisai prisijungė su statusu "Invisible", nes jis kai tikrai išjungęs rodo "Away", nutariau nebe tylėti ir parašyti čia.

Vagis, valandą laiko dėrėsi dėl kainos, o kai tik gavo pinigus dingo.

61be6f5815b8b5c42895923df6c1c524494.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

On 3/4/2017 at 20:10, M`HilL parašė:

Pinigai asmeniui yra grąžinti, net už sugaištą laiką užmečiau 5€ daugiau, bet jam buvo per mažai ir už moralę nori dar 10€, bet man tas neutralus nemaišo, todėl nepermokėsiu nieko :)

Pasisavinai, pinigus, man ne pinigų reikia, o kaip buvo sutarta SMS žinučių, dingai į vandenį, grąžinai pinigus ir dar porą eurų daugiau, vien dėl to, kad buvo pradėta paieška per Facebook'a ir surastas pats asmuo, įšiko, taip ir pasišiūkšlino, 10 eurų, taip kai sumokėsi už moralę, tada ir ištrinsiu, nes gaišau savo laiką, vistiek negavau to ko man reikėjo - sms'ų kaip buvo sutarta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2616 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...