Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Galiu gauti bet kokia programa.


PonasBinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3198 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki !!!


 


Iš temos aišku kad galiu gauti bet kokia programa jūsų kompiuteriui.


Kas tai yra?


Paaiškinsiu smulkiau ką galiu gauti:


 


Audio, Video draiverius.


CD, DVD draiverius programas.


Kompiuterinius DJ pultus.


Draiveriai skirti palaikyti tvarka ir saugumą jūsų kompiuteriui.


Grafikos draiveriai.


Apsaugines kompiuteriu programos, taip pat interneto apsaugines programos.


Interneto papildomas programos kad palengvintu jūsų naršymą po interneto pasauli.


Windows'us visu rūšių.


Ir kitą kas jums reikalinga.


 


P.S. - Viskas legalu su license Key


 


___________________________________________________________________________________


 


Visu rūšių žaidimai skirti PC


 


Žaidimu kategorijos:


 


Action.


Adventure.


Arkade.


Racing.


Simulation.


Strategy.


Quest.


RPG.


 


___________________________________________________________________________________


 


Žaidimai Xbox 360


 


Šie žaidimai skirti tik Xbox 360


Bet kokio, ką širdis geidžia.


 


___________________________________________________________________________________


 


Žaidimai PSP 3


 


Šie žaidimai skirti tik PSP 3


Bet kokio, ką širdis geidžia.


 


___________________________________________________________________________________


 


Viska ką aš čia pateikiau yra viskas originalu be jokiu (Demo version),


Viskas yra pilnai paruošta instaliavimui su paaiškinimais.


 


Visos programų, žaidimų, soft'ų - kaina nustato mano bendradarbis.


 


Kam domina kažkas kas jums reikalinga susisiekite Skype : pcpasaulys30


 


___________________________________________________________________________________


 


Taip pat darom vizitines korteles:


Darbo.


Internetinę.


Privatu.


UAB.


AB.


t.t.


 


___________________________________________________________________________________


 


Kaip viskas vykstą:


 


Susisiekti per skype.


su pranešimu ką jums reikia.


Ir mes jums pateiksim kaina ir programą torrent faile, gausite norima dalyką po apmokėjimo.


 


Atsiskaitymas:


Tik banku Swedbank. 


 


Aptarnaujama per 48h


Redaguota , nario Gamer25
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:D GERAS PRIKOLAS BIČE!!!

nežinau gal tu iš urvo išropojai neseniai, bet vistiek pasakysiu https://kat.cr/

 

 

Neskiri piratinės versijos nuo legalios?

 

 

Skaityt nemoki ?

Ir mes jums pateiksim kaina ir programą torrent faile, gausite norima dalyką po apmokėjimo.

 

 

Tai gal jis sukurs tą torentą ar ką. Šiaip, jis man atrodė rimtas vyras. Tad manau, nėra taip, kaip atrodo :D

Atsakysiu bendrai, čia yra legalios versijos jokios piratines programos viskas legalu gaunama iš patikimu šaltiniu. Nereikia beprasmišku temų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm įdomu, jis parduoda programą su license key, bet tai kodėl negalima atsisiūst programos ir irašyt licenzijos rakto ? :D

Nežinau kaip atsakyti į ši klausima :D Aš dar kartą pasikartosiu :) Viskas yra legalu ir pilnos versijos. Čia tas pats ka perkate iš Topo Centro ir pnš. Tik čia pigiau :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

WOOOOW ... šiek tiek pasiknisi ir pats gali gauti visus tuos dalykus su legalizacijos programom arba su  license Key. Ir už tai mokėti pinigus ? Na bet kaip sakoma - ir šūdą gali parduoti, tik riekia atrasti pirkėją. 

 

O kalbant apie aprašymą, tai jis visai neblogas ir už tai duosiu tau LAIK'Ą

Redaguota , nario リトアニア市民
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm įdomu, jis parduoda programą su license key, bet tai kodėl negalima atsisiūst programos ir irašyt licenzijos rakto ? :D

 

Adaptams skirtos paslaugos gi :D

 

Man užteko ir tiek persiskaityti, kad susidaryti įspudi, kaip viskas rimta :D

Audio, Video draiverius.

CD, DVD draiverius programas.

Kompiuterinius DJ pultus.

Draiveriai skirti palaikyti tvarka ir saugumą jūsų kompiuteriui.

Grafikos draiveriai.

Apsaugines kompiuteriu programos, taip pat interneto apsaugines programos.

Interneto papildomas programos kad palengvintu jūsų naršymą po interneto pasauli.

Windows'us visu rūšių.

Ir kitą kas jums reikalinga.

 

P.S. - Viskas legalu su license Key

 

Redaguota , nario Baldas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

WOOOOW ... šiek tiek pasiknisi ir pats gali gauti visus tuos dalykus su legalizacijos programom arba su  license Key. Ir už tai mokėti pinigus ? Na bet kaip sakoma - ir šūdą gali parduoti, tik riekia atrasti pirkėją. 

 

O kalbant apie aprašymą, tai jis visai neblogas ir už tai duosiu tau LAIK'Ą

Dėkui, na supranti visi tik peikti moką :)

Man užteko ir tiek persiskaityti, kad susidaryti įspudi, kaip viskas rimta :D

Aš tau dar kartą kartoju čia tas pats ką tu perki iš parduotuvių, tik čia viskas pigiau :) Viskas iš originaliu disku :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet čia beprasmišką, šiais laikais su lic keys dafigą internete yra. Čia tau varkės tikrai nebus! 120%

Na matai tas žmogus su kurio dirbu aš jo platintojas teikiu reklamas ir pritraukiu žmoniu man nuo to uždarbis eina. O jis galiu paliudyti bendradarbiauja su Latvija, vokietija jie jam pristato originalius diskus kurie yra brokuoti kas yra brokuoti, viršelis arba disko foto sugadinti, bet juose esanti informacija pilna ir nepažeista. tad ir tuo jis gyvena ir sakau ką mačiau pas ji visas kambarys dėžėm suskirstyti kategorijom visko yra ką tik nori. 

Dabar išvardink bent 1 mokama, audio, video, grafikos, cd-dvd draiveri :D tik sažiningai be atmazo, kad tingi :)

Visas atsakymas slypi mano parašytam tekste. 

Kopija:)

Na matai tas žmogus su kurio dirbu aš jo platintojas teikiu reklamas ir pritraukiu žmoniu man nuo to uždarbis eina. O jis galiu paliudyti bendradarbiauja su Latvija, vokietija jie jam pristato originalius diskus kurie yra brokuoti kas yra brokuoti, viršelis arba disko foto sugadinti, bet juose esanti informacija pilna ir nepažeista. tad ir tuo jis gyvena ir sakau ką mačiau pas ji visas kambarys dėžėm suskirstyti kategorijom visko yra ką tik nori. 

 
 
O kainos skirtingos, bet net neviršija 15 eurų :) 
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

Na matai tas žmogus su kurio dirbu aš jo platintojas teikiu reklamas ir pritraukiu žmoniu man nuo to uždarbis eina. O jis galiu paliudyti bendradarbiauja su Latvija, vokietija jie jam pristato originalius diskus kurie yra brokuoti kas yra brokuoti, viršelis arba disko foto sugadinti, bet juose esanti informacija pilna ir nepažeista. tad ir tuo jis gyvena ir sakau ką mačiau pas ji visas kambarys dėžėm suskirstyti kategorijom visko yra ką tik nori. 

Visas atsakymas slypi mano parašytam tekste. 

Kopija:)

Na matai tas žmogus su kurio dirbu aš jo platintojas teikiu reklamas ir pritraukiu žmoniu man nuo to uždarbis eina. O jis galiu paliudyti bendradarbiauja su Latvija, vokietija jie jam pristato originalius diskus kurie yra brokuoti kas yra brokuoti, viršelis arba disko foto sugadinti, bet juose esanti informacija pilna ir nepažeista. tad ir tuo jis gyvena ir sakau ką mačiau pas ji visas kambarys dėžėm suskirstyti kategorijom visko yra ką tik nori. 

 
 
O kainos skirtingos, bet net neviršija 15 eurų :)

 

Supranti, tik mažai mokantis prie pc tai gali pirkti :D Rimtas kentas nepirks jis pasidarys pats. 15€ :D Žiauru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na matai tas žmogus su kurio dirbu aš jo platintojas teikiu reklamas ir pritraukiu žmoniu man nuo to uždarbis eina. O jis galiu paliudyti bendradarbiauja su Latvija, vokietija jie jam pristato originalius diskus kurie yra brokuoti kas yra brokuoti, viršelis arba disko foto sugadinti, bet juose esanti informacija pilna ir nepažeista. tad ir tuo jis gyvena ir sakau ką mačiau pas ji visas kambarys dėžėm suskirstyti kategorijom visko yra ką tik nori. 

 

Tas pats tu pardavinnėji ar jis bet faktas tas kad mokamų draiverių nėrą....  Dar ir programas diskuose turi aplengvinančius naršyma internete? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tas pats tu pardavinnėji ar jis bet faktas tas kad mokamų draiverių nėrą....  Dar ir programas diskuose turi aplengvinančius naršyma internete? :D

Sakau pas ji yra viskas ką širdis geidžia. Man su tavim nėra tikslo diskutuoti tokiom temom mano reikalas pateikti reklama. O žmoniu reikalas ar reikia jiems ar ne :) Tipiška Lietuviu logiką  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3198 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...