Some information about me ***
Sveiki, esu Lukas. Esu draugiškas, niekada nesistengiu pyktis ar muštis. Žinoma yra vaikų arba kitiap sakant atmaroskų, kurie amžinai pisa protą, o nervai ne metaliniai. Į lauką einu amžinau, o kompiuteris yra žemiausios vietoje, nes prie jo praleodžiu tikrai ne daug laiko, o ypač darbo dieną. Knygas skaitau retokai, bet mokykloje priverčia Pastaruoju metu kaškaip lb ant merginu pasinešes. Nu ką čia dar pasakyt ...
Hobiai:
1. Laisvalaikiu ir geru oru lauke.
2.Kartais paskaitau gerą knygą
3.Kompas, dizainų kodavimas, terkarčiais kokį žaidimą palošiu.
4.Mėgstu kartingus ir transporto priemones įvairias.
Kolkas nelankau nieko, nes manau, kad ir taip esu labai įsitempes amžinai O dar ten kaška lankyt čiuju nekas būtu. Gerai davai