Laba dieną/vakarą/rytą kadangi šį laiką esu laisvas Iš neturejimo, " ką veikti " sumaniau sukurti tema, kad galėčiau teikti teamspeak paslaugas?
Ką sugebu ir ką galėčiau?
Permissions kūrimas
Channel kūrimas.
Iconų sudeliojimas.
Logo pridėjimas.
Spacerių kurimas
Ir visa kitą, ką jums tik reikės už tai pinigų neįmu aišku, kitiems pasirodys, kad žmogus neįmantis pinigų nieko nemoka bet kitaip yra kaip jus galvojat, dirbčiau savo maloumui ir dėl pačios veiklos, o ne dėl pinigų kad už juos kažką nuveikti ir vėl išleisti ant kokio "L** UNBANO"
Galite su manim, susiekti paraše man į AŽ žinutė, arba pačioje temoje.
Geros dienos.