Sveiki , turiu pasiūlymą forumui , nebus kaip visada įdėti kokią naują sistemą ar panašiai , o įdėti arba dar papildyti taisyklę.
Pastebėjau jog sugrįžus Dominus į forumą , nariai aktyviai pradėjo kurti idėjų , man nepatiko tas jog daug kas ateina į tą skiltį ir temą idėjos ir rašo UŽ/PRIEŠ. be jokių argumentų tiesiog vieną žodį ir dauguma būna net neskaitę tos idėjos , o tai padaro tik dėl 1 forumo pranešimo , manau reikėtų dadėti naują taisyklę arba papildyti dabartinę esančią tarp taisyklių :
- Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus. Vietoje žodelių "jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti. Pokolkas bent jau šioje taisyklėje rašoma : ar panašių geriau nieko nerašyti , manau turėtų įeiti ir tas už , prieš žodis , bet pokolkas moderatoriai nebaudžia kas taip rašo manau tai yra dar legalu , bet noriu , kad tai sustotų.
Taigi siūlau padaryti jog : BŪTŲ BŪTINA RAŠYTI UŽ/PRIEŠ SU ARGUMENTAIS KODĖL TAIP MANO , O NE VIENĄ ŽODĮ . BENT JAU MAN TAS TAI LABAI NEPATINKA. LAUKIU KITŲ NARIŲ PASISAKYMŲ.
TwiiCer.