Sveiki mieli šios temos skaitytojai. Esu vardu Lukas bei užsiimu SA-MP karjera. Pats šiuo metu prie projektų nedirbu, kadangi koduoti - nemoku, serverio kurti - nemoku. Rašau šią temą su klausimu: galbūt kažkam reikia bendrasavininko? Galiu užsiimti:
Komandos rinkimais;
Serverio (projekto) aprašymu;
Įvairiais forumo darbais (rinkimai, temų kūrimai ir pan.);
Serverio pagalbos teikimu (aktyvumas, efektyvumas, renginių darymas);
Ir kitokie dalykai nesusiję su kodavimu..
Pats forumo administratoriumi, bendrasavininku, pagalbininku esu buvęs tikrai ne vieną kartą bei išmanau šį darbą. Suvokiu kaip, ką ir kur reikia atlikti. Esu aktyvus, efektyvus bei bendraujantis asmuo. Šiame tinklapyje neesu pasižymėjęs kaip ,,žvaigždė“, nes šiame tinklapyje nebuvau užsiregistravęs. Žmonės, kurie paliks neigiamus atsiliepimus - argumentuokite, kodėl taip manote (jeigu neigiamos nuomonės) ir patarkite kažką daryti, kad galėčiau plėstis ir pan. Dėkoju, kad perskaitėte.