Turiu laptopa Asus X550V kuriame irasyti Windows 10. Bet man jie nelabai, o ir siaip kompas jau striginet pradeda, todel nusprendziau perrasyt windowsus, tik nezinau, kuria knopke spaust, kad ileistu i BIOS, isbandziau visas F knopkes, dar bandziau su ESC, bet net nepanasu i ta puse, todel klausiu jusu. Gal zinot kaip ieiti i BIOS, kad nustatyciau, kad windowsus perrasyciau is USB ?