Sveiki.
kaip ir matete ieskau gero telefono nes mano senesasis Galaxy mini jau paluzes nuo spermos kiekio ant juo xD
o seip tai noriu kad pasakytumete pliusus ir minusus Nokia lumia 1020 ir Sony Xperia Z2
jei pildote atsakykite y klausimus
-Telefono Pavadinimas:
-Ar jis atsparus vandeneliu jei taip iki kokio gylio ir iki kiek laiko gali but po vandeniu
-Koke kamera megapikseliu
-Kokia juo blogoji puse
-Kokia juo geroji puse
-Kiek laiko batereika
-Video (lietuvisko)
-Ir dar ko nepaminejau
zinoma y sios klausimus nebutina atsakyti bet jei nesunku...
uz atsakymus kurie man pades +r3p