Laba diena mieli lankytojai.
Šiandien nusprendžiau save pristatyti kaip SHIRO Aš esu weberis kuris kuria svetaines.
Taigi ieškau kas noretu iš manes šiu paslaugu jos aišku yra mokomos BANKU.
Pagrinde kuriu IPB svetaines varikliukai ( 3.3.x ir net beta versijos tai 3.4.x ar naujesnios jei jos yra).
Jei susidomėjot kažka iš šio aprašymo prašom rašykit skype: valentinas702
Laukiu jusu pasiulimu. Jei reikės kokiu parodimu kokias svetaines sukūres esu jau galėsiu atsiusti skype būdu.