Sveiki Visi norejau jusu paprasyti vieno Samp GamE-Modo jai turite koki
Nebloga Los-Santos GameModa Tai idekite [ LINK ] Labai bus Dydelis Aciu
ir Dar +R3P Prasau negailekit padekit. Tikiuosi padesite Zmones !!
GameModas gali buti ir ne 0.3e bet Kad Butu Neblogas Atsiuskit Prasau !!
iskarto +R3P !!