Sveiki taigi as noriu kurti servery bet niekaip nerandu gerao kaimeliu gaimemodo.
As jusu prasau kad idetumete bent gera kaimeliu gm bet + jei kas galit paziurekit kad parodytumetae kaip ikelti i servery nauju darbu taigi
Uz kaimeliu GaimeModa +Rep
Uz padejima +rep