Taigi sveiki visi, norėjau pasidomėti turiu šokį tokį pc dabar, šiaip pirksiu laptopą dar, bet čia niekas su tuo nesusije. Norėjau pasidomėt ar mano stacionarų apsimoką tobulint ar ne? Jei taip, ką patartumet keist, bei jei galima prašyčiau, kad numestumet linkus į e. parduotuves.