Sveiki visi! Ištiko man bėda.Krc buvau susikuręs 3 vartotojus , ir prieš kuriant 1 jį neužsidėjau administratoriaus , ir negaliu nieko daryti...Pvž noriu atsisiūsti SA:MP , išmeta ASP.NET Machine Account.
Tai ir prašo į šio pavadinimo vartotoja įrašyti slaptažodį , kurio aš nežinau.
Šį nesamonė man neleidžia nieko trinti , kurti kitų varotojų , ar tiesiog keisti nustatymu...
Kas tikrai man padės , atsiskaitysiu tiesiog pinigais , ar kokiu vps , kuriame yra 100 lt balanse.