Sveiki visi!
Noriu pranešti, kad prieš dvi dienas pradėjau kūrti filmą ar tiesiog šiaip klipuką, kurio pavadinimas "ViTEO is back" (LT: "ViTEO sugrįžo").
Filmą darau vienas aš, paprastas toks, bet tikrai pažadu bus įdomus. Galbūt nesuprantate pavadinimo. Jis reiškia, kad ViTEO (aš) sugrįžo. Bet kur jis sugrįžo, taip ir neaaišku. Viskas paaiškės, kai bus išleistas filmas. O filmo išleidimo data: 2013-06-21 arba 2013-06-22.
______________________________________________________________________________________________________
Istorija
... Eilinė diena, kaip ViTEO dirba savo darbe. Neseniai jis gavo paaukštinimą, tad iš taupymo jis susitaupė ~8000LT. ViTEO nusprendė nusipirkti galingesnė mašiną, bet pasirodo jam neužtenka pinigų. Jis atiduoda savo "laužą" ir nusprendžia nusipirkti geresnę mašiną, tačiau iškyla dar problemų, mašina visa apdaužyta, neveikianti, netvarkinga. Jis išsikviečia mechaniką, jo mašiną nutempia, bet jo draugas mechanikas Kapitonas (jo tokia pravardė) sutvarko tik kėbulą, nudažo jį, pakeičia ratus, pakeičia kelias detalės. Variklis taip ir neužsikūria... (Nerašau toliau).
_________________________________________________________________________________________
Vaidina
ViTEO
Kapitonas (iš DC serverio)
_______________________________________
Naudojamos programos
FRAPS
GTA Cam Hack
Sony Vegas 9.0
___________________________________________
Taigi sužinojote šiek tiek informacijos apie filmą "ViTEO sugrįžta", bet gali atsirasti problemų ir filmas gali būti sukūrtas 1 diena vėliau, o gal pasiseks ir viską spėsiu apdaryti. Sekite toliau
Laukite filmo, jis pasirodys!