1. Atsisiukite http://www.sandbo...nstall.exe 2. Instaliuokite (mokesite ) 3. Spauskite ant norimos programos antra peles klavisa 4. Pasirinkite "Run Sandboxie" 5. Tada atsiras programa kuria ijungete su pavadinimu [#] Programos pavadinimas [#] 6. Tada ijunkite paprastai be sandboxie ir stai 2 programos! 7. Jei nera to "Run Sandboxie" tai ijunkite programa, spauskite antra klavisa ant iconos prie laikrodzio, "DefaultBox", "Run Any Program", Spasukite "Browse" susiraskite ta programa ir spauskite OK ir turetu pasileist! , jei ne rasykit komentarus patikrinsiu.. 8. Sita programa yra trial versija 30dienu, bet kai baigiasi tu ja galesi vistiek naudot! , tik kai pirma kart po pc rr ar log off reiks palaukti 5sec ir spausti dideli miktuka ir pasileis
+R3P Jei Padėjau.