Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Forumo paieška

'AntraTokiaPatPrograma' .

  • Paieška pagal žymes

    Įrašykite žymes atskirdami kableliais
  • Paieška pagal vartotojo vardą

Turinio tipas


Žaidimai, Esportas, Uždarbis

  • Žaidimai
    • Žaidimų naujienos
    • Veiksmo žaidimai
    • Smėlio dėžės žaidimai
    • MMORPG žaidimai
    • Naršykliniai žaidimai
    • Telefonų žaidimai
    • Lenktynių žaidimai
    • Strateginiai žaidimai
    • Simuliatoriniai žaidimai
    • Sporto žaidimai
    • Azartiniai žaidimai
    • Kiti žaidimai
    • Žaidimų kūrimas
    • Žaidimų programos
  • Technika ir programinė įranga
    • Technikos naujienos
    • Kompiuterių gedimai ir pagalba
    • Stacionarūs kompiuteriai
    • Nešiojamieji kompiuteriai
    • Planšetiniai kompiuteriai
    • Kompiuterių spartinimas
    • Telefonai ir kiti gadgetai
    • Programinė įranga
    • Kita technika
    • Klaidos
    • Hostingas ir serveriai
  • Konsolės
    • PlayStation konsolės
    • Xbox konsolės
    • Nintendo konsolės
  • Įvairios diskusijos
    • Apie viską
    • Uždarbis ir Verslas
    • Paslaugų tiekėjai
    • Forumo turgus
    • Steam
    • Sveikinimai ir prisistatymai
    • Bendruomenės konkursai ir dalybos
    • Įdomios nuorodos, reklama
    • GFX
    • VFX
    • Tinklapių kūrimas
    • Programavimas
  • SuperGames.lt
    • Forumo taisyklės
    • Naujienos ir informacija
    • Klausimai ir pasiūlymai

Kategorijos

  • Žaidimai
  • Esportas
  • Technika
  • Informacija
  • SuperGames

Ieškoti rezultatų...

Ieškoti rezultatų, kurie


Sukūrimo data

  • Pradžia

    Pabaiga


Paskutinį kartą atnaujinta

  • Pradžia

    Pabaiga


Filtruoti pagal...

Užsiregistravo

  • Pradžia

    Pabaiga


Grupė


Discord ID


Skype


Tinklalapis


Miestas


Pomėgiai


Steam ID

Pagal jūsų užklausą pavyko rasti 1 rezultatą

  1. 1. Atsisiukite http://www.sandbo...nstall.exe 2. Instaliuokite (mokesite ) 3. Spauskite ant norimos programos antra peles klavisa 4. Pasirinkite "Run Sandboxie" 5. Tada atsiras programa kuria ijungete su pavadinimu [#] Programos pavadinimas [#] 6. Tada ijunkite paprastai be sandboxie ir stai 2 programos! 7. Jei nera to "Run Sandboxie" tai ijunkite programa, spauskite antra klavisa ant iconos prie laikrodzio, "DefaultBox", "Run Any Program", Spasukite "Browse" susiraskite ta programa ir spauskite OK ir turetu pasileist! , jei ne rasykit komentarus patikrinsiu.. 8. Sita programa yra trial versija 30dienu, bet kai baigiasi tu ja galesi vistiek naudot! , tik kai pirma kart po pc rr ar log off reiks palaukti 5sec ir spausti dideli miktuka ir pasileis +R3P Jei Padėjau.
×
×
  • Sukurti naują...