Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

[PVP/SURVIVAL/KELIAVIMAS/SALOS] Heaven-Life.lt


Heaven-Life.lt

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3559 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kaip ir sakiau, nesugebi priimti kritikos... O ir pasitvirtino mano spėjimas, apie tavo "vasarojimą"... Tiesiog nematau durnam aiškinti šimtą kartų... O dėl MNTLietuva serverio geriau rink žodžius... Jeigu tu negirdėjai, tai nereiškia kad tai nėra rimtas projektas... Ir kaip minėjau, pradėk gerbti ir kitų darbą, o ne tik aukštinti saviškį, o kitus menkinti...

 

Ir dėl to VVP senojo, būdavo galima tai, kas tavajame (Paslaugų užsakymas (išskyrus ta niekam nereikalinga ruletė)) , stebėjimas kiek liko paslaugų, statistika (tokia, kaip kiek laiko pražaidei, kiek blokų esi numušęs, kiek padėjęs ir panašiai), rodoma kada pirkai paslaugas, kiek už jas mokėjai, buvo ADMIN valdymo pultas ,taip pat nereikėjo registruotis šimtą kartų... Ateini į servą, registruojiesi ir priregistruoja tave ir pačiame VVP...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žygi, pabūk dabar gudrus imk ir padaryk 3.1.2 kad ir auto save pluginą. Manau tikrai žinių tam neturėtum, nes tavo žinios pasibaigia su Vanilla.

 

Dėl modifikacijų kūrimo. Nėra taip paprasta pačiam kurti pach'ą viską optimizuoti ir t.t. Turbūt nesi su tuo dar susidūręs, bet nieko, atleidžiama.

 

Tiesa pats sistemas kuri ir platini ne per labiausei vykusias, tad šiuo klausimu patarčiau tiesiog patylėti.

 

Šaunu, kad užstoji tuos kuriems to tikrai reikia :)

NU gerai aš nesu profesionalus programeris, kuriu ir platinu tam, kad įgyčiau daugiau patirties. Nieko aš neužstoju, orinto pats nemėgstu tesiog pats tu čia kažka bandai primest su tuo savo kažkokiu gaidišku servu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

5) Dėl WEB sistemų, geriau reikėtų patylėti... Kadangi šiame forume visi "Programuotojai" ir "Weberiai" yra tiesiog keletą dienų pasimokę programuoti ir drįstantys save vadinti profesionalais... Taip pat paslaugų pirkimui netgi nėra naudojamas RCON. Naudojame savo pačių kurtą plugin'ą, kuris padeda kontaktuoti su serveriu, taip pat serveriui padeda kontaktuoti su svetaine. Tokie dalykai leidžia pateikti informaciją apie vartotojo užsakytą paslaugą tiek žaidime, tiek svetainėje.

Kodėl rašai visi, jeigu tu net nepažysti čia visu esančių nariu?Aš pats domiuosi php ir kitom kalbom virš metu, o programuoju rimtai apie kelius mėnesius, taip, kad mažiau čia šnekėk pats nesamones, kad visi čia pasimoke keliu dienu ir vadina save profesionalais. Ko gero ir pats nekažka esi.

Beto kam jus kurėt plugina padedanti kontaktuoti su svetaine, kai tam yra rcon? Vistiek jeigu jus turit savo sistemu tai iš webo rcon būdų siūs komandas į jusu serveri. Beto jeigu esat tokie profesionalai tai kai parašėt, kad "tokie dalykai leidžia pateikti informacija apie užsakyma", tai galima papraščiausiai įrašyt padaryta užklausa į mysql, kaži kokios magijos ten pas jus ir kur pateikia ta informacija bei ją išsaugo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl rašai visi, jeigu tu net nepažysti čia visu esančių nariu?Aš pats domiuosi php ir kitom kalbom virš metu, o programuoju rimtai apie kelius mėnesius, taip, kad mažiau čia šnekėk pats nesamones, kad visi čia pasimoke keliu dienu ir vadina save profesionalais. Ko gero ir pats nekažka esi.

Beto kam jus kurėt plugina padedanti kontaktuoti su svetaine, kai tam yra rcon? Vistiek jeigu jus turit savo sistemu tai iš webo rcon būdų siūs komandas į jusu serveri. Beto jeigu esat tokie profesionalai tai kai parašėt, kad "tokie dalykai leidžia pateikti informacija apie užsakyma", tai galima papraščiausiai įrašyt padaryta užklausa į mysql, kaži kokios magijos ten pas jus ir kur pateikia ta informacija bei ją išsaugo.

Vienas į namus ateina pro duris, o kitas pro kaminą, bet svarbiausia, kad ateina, nesvarbu kokiu būdu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl rašai visi, jeigu tu net nepažysti čia visu esančių nariu?Aš pats domiuosi php ir kitom kalbom virš metu, o programuoju rimtai apie kelius mėnesius, taip, kad mažiau čia šnekėk pats nesamones, kad visi čia pasimoke keliu dienu ir vadina save profesionalais. Ko gero ir pats nekažka esi.

Beto kam jus kurėt plugina padedanti kontaktuoti su svetaine, kai tam yra rcon? Vistiek jeigu jus turit savo sistemu tai iš webo rcon būdų siūs komandas į jusu serveri. Beto jeigu esat tokie profesionalai tai kai parašėt, kad "tokie dalykai leidžia pateikti informacija apie užsakyma", tai galima papraščiausiai įrašyt padaryta užklausa į mysql, kaži kokios magijos ten pas jus ir kur pateikia ta informacija bei ją išsaugo.

Deja, bet jau beveik 5 metai, kaip dirbu su HTML/CSS/JS/PHP. Esu laisvai samdomas programuotojas... Jeigu esi rimtas žmogus suprasi ką tai reiškia... Galėsiu atsiūsti keletą savo klientų svetainių, jeigu jau baisiai reiks...

 

Su JAVA dar esu naujokas (tik poros mėnesių patirtis)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Deja, bet jau beveik 5 metai, kaip dirbu su HTML/CSS/JS/PHP. Esu laisvai samdomas programuotojas... Jeigu esi rimtas žmogus suprasi ką tai reiškia... Galėsiu atsiūsti keletą savo klientų svetainių, jeigu jau baisiai reiks...

 

Su JAVA dar esu naujokas (tik poros mėnesių patirtis)

 

Lauksiu pavydžių, ir sistemų :) 

 

Vienas į namus ateina pro duris, o kitas pro kaminą, bet svarbiausia, kad ateina, nesvarbu kokiu būdu.

Skaitei temą? Jie gi kalba apie OPTIMIZIJACIJĄ, tai svarbu žinok

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vienas į namus ateina pro duris, o kitas pro kaminą, bet svarbiausia, kad ateina, nesvarbu kokiu būdu.

 

 

Nemanau, kad supratai ką turėjau omeny.

Supratau. Kad pagal tave, nera skirtumo, kokių būdų ateina informacija, bet YRA SKIRTUMAS, pagal daug ką, - apsauga, greitis, patogumas, galimybės ir t.t., tai ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Orintas Haikio ir Manto darbus mačiau, gal galėtum savus parodyti? Nes skaitydamas susidariau nuomonę, kad tu mažai ką tesugebi.

ką būtent norėtum pamatyti? Jūk matosi, kad temos neskaitęs. VISKAS YRA HOSTINGE. Prie kitų projektų esu tai tik rašau kažkokias ten pamokas, o dar vieną projektą dabar tik darau žmogui. DABAR VASARĄ, VĖLIAU, BUS AKTYVUOTAS / PRATĘSTAS HOSTINGAS, PAMATYSI VISKĄ.

 

Ar tu nori kad aš tau visus svetainės failus atsiųsčiau? ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3559 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...