Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pigus sistemų įdiegimas.


lemonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3705 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

amxbans kurti steamed serveriams, apie ns niekas negalvoja. :( Bet turbūt ir gm amxbans ta pati klaida yra.

Visuose yra, tik ne pas mane serveriuose :D Ši klaida sutvarkoma ištrynus vieną tikrinimą sql užklausoje viename iš includes, nes realiai ten yra labai debiliškai padaryta, kad jei užbanintas yra su S tai tikrina TIK steamid, IP *Myliu SuperGames.lt*, jei SI tikrina TIK ip, steamid *Myliu SuperGames.lt*... Šiaip lengva ištaisyt, bet ne kiekvieno galvai... ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausyk, vaikinukas, žmonėms įrašinėji sistemas su skylėm, visus projektus, kuriems tu įrašei savas sistemas,nulaužt yra vienas juokas ir tu man sakai "eit kažkur kitur"? Čia tau aš tai galėčiau pasiūlyt... Tau svarbu pinigai, o man - žmonės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klausyk, vaikinukas, žmonėms įrašinėji sistemas su skylėm, visus projektus, kuriems tu įrašei savas sistemas,nulaužt yra vienas juokas ir tu man sakai "eit kažkur kitur"? Čia tau aš tai galėčiau pasiūlyt... Tau svarbu pinigai, o man - žmonės.

Ìrodyk, vaikine :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ìrodyk, vaikine :)

Ką tau įrodyt? Pradėt laužyt projektus, kuriems tu surašei multimod sistemą? Ir šiaip, kurie ją naudoja? Jį turi daug skylių ir patikėk, JEI tu ir sugebėtum (ko nesugebi) redaguodamas ją, skylių nesutvarkytum. Esu sukūręs sistemą analogą, bet ne kopija, sistema yra tvarkoma, tobulinama ir joje, bent pokolkas klaidų nebuvo rasta, buvo vasaros pradžioje, bet per didžiuosius tvarkymus buvo sutvarkytos, nebruksiu, bet pasiūlysiu, rašyk šią (http://www.amxmodx.lt/viewtopic.php?f=34&t=1035), o ne kitas, šioj daly... Kadangi jei nori, aš galiu pradėt laužyt tavo multimodines, bet tu turėsi problemą su savo "užsakovais", kai jie paprašys grąžinti pinigus ir pnš. Kentėsi tu, jei labai nori - galiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką tau įrodyt? Pradėt laužyt projektus, kuriems tu surašei multimod sistemą? Ir šiaip, kurie ją naudoja? Jį turi daug skylių ir patikėk, JEI tu ir sugebėtum (ko nesugebi) redaguodamas ją, skylių nesutvarkytum. Esu sukūręs sistemą analogą, bet ne kopija, sistema yra tvarkoma, tobulinama ir joje, bent pokolkas klaidų nebuvo rasta, buvo vasaros pradžioje, bet per didžiuosius tvarkymus buvo sutvarkytos, nebruksiu, bet pasiūlysiu, rašyk šią (http://www.amxmodx.lt/viewtopic.php?f=34&t=1035), o ne kitas, šioj daly... Kadangi jei nori, aš galiu pradėt laužyt tavo multimodines, bet tu turėsi problemą su savo "užsakovais", kai jie paprašys grąžinti pinigus ir pnš. Kentėsi tu, jei labai nori - galiu.

Pasireiškei, tai ir eik iš čia. Hackeris atsirado.. Laužk, aš nekentėsiu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matosi, kad tik pinigai ir terūpi, o ne klientų gerovė... Graudu, o multi acc irgi neprotinga...

Multimod sistema yra tam sarase, jeigu nori - perka. Man jokio skirtumo. Ir taip pinigai savo daro, bet bent jau atlieku darba kokybiskai, o ne betkaip. Taip, kad sakyk ka nori, ne nuo manes priklauso, kas toliau vyks su ju tinklapiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3705 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...