Sveiki forumo nariai, parduodu už porą eurų GreenSide vartotoją. Kadangi jau nebežaidžiu, tai sakau, reikia išparduoti. Kas norės detalesnės informacijos, parašys man į P.M. Jame daug nėra, bet naujokams apsimokės.
Tai bus įdomiau? Tai, aš irgi įkelsiu temą, kurioje yra mechanikų darbas ir va, kuriu serverį. Whetever ... Sėkmės, bet su DUFFU tieko nepasieksit, čia mano nuomonė. Laiko gaišinimas.
Sveiki forumiečiau, ieškau savanoriško žmogaus, kuris sugebėtų man pagelbėti su IPB dizainu. Nieko įspūdingo nereikėtų tik šiek tiek pagelbėti ties porą vietų.
Sveiki visi SAMP gerbėjai. Norėčiau su jumis padiskutuoti apie SAMP populiarumą Lietuvoje, ką manot apie dabartinius scripterius bei serverius ir panašiai, išsakykit savo nuomonę. Man tiesiog būtų malonu sužinoti kiek dar Lietuvoje yra SAMP žaidėjų ir ar SAMP jau nyksta Lietuvoje ir netik? Prašom išsakyt savo nuomonę, jei norit.
Delko? As nieko nebandau apgauti tik mano pc kaip CS:GO neisvilka, paziurek kiek CS, o kiek CSGO praloses esu. Pl foto numesiu savo pc parametru jei nori! Stai:
Nueik į PaySera, užsiregink, papildyk savo paskyrą ir viskas. Tarkim, kad ir į PokerStars galėsi eiti žaisti Tai svarbu turėti PaySera arba kokš kita elek. bankininkystę.