Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

newyorkas

Narys
  • Pranešimų skaičius

    2357
  • Užsiregistravo

  • Paskutinį kartą lankėsi

  • Laimėta dienų

    16
  • Atsiliepimai

    97.1%
  • Forumo eurai

    7,947 +Pervesti

newyorkas paskutinį kartą laimėjo Gegužės 5

newyorkas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Apie newyorkas

  • Gimtadienis Vasario 12

Susisiekimo būdai

  • Discord ID
    cypuvx
  • Skype
    reloudas

Profilio informacija

  • Lytis
    Vyras
  • Miestas
    Vilnius
  • Steam ID
    ricardas_sin

Paskutiniai lankytojai

10462 profilio peržiūros

newyorkas pasiekimai

Forumo numylėtinis (-ė)

Forumo numylėtinis (-ė) (9/11)

  • Lietuviai žais arba mirs
  • Turintis ką pasakyti Retas
  • Veteranas
  • Senbuvis
  • 500 pranešimų Retas

Neseniai gauti ženkliukai

423

Reputacijos taškai

  1. newyorkas

    RPG (Realus Pasaulio Gyvenimas)

    rusijos populiacija 50 kartų didesnė nei lietuvos, + ne visi ruskiai turi tokius gerus kompus kurie vežtų kokį fivem'ą, dėl to ir daužo sampą. kažką unikalaus ir įdomaus sugalvojus gal ir būtų galima sampą atgaivintl lietuvoj, bet manau, kad jau pavėluota kaip minimum 6 metais
  2. newyorkas

    RPG (Realus Pasaulio Gyvenimas)

    ir? gal geriau kažką unikalaus ar įdomaus pakurk, o ne n kartų platintą gamemodą hostink per justhostą miręs samp'as jau, o su tokiais "serveriais/projektais" tikrai jo neprikelsi
  3. newyorkas

    RPG (Realus Pasaulio Gyvenimas)

    negalvojau, kad 2026 metais dar kažkas kurs samp'o šūdservius
  4. newyorkas

    perku Steam su cs2

    kažkada, prieš gerus metus premiere buvo 22k elo, dabar nebežaidžiu, nežinau koks bus elo. faceit'e 2.1k inv vertė 1k$, dar csgorolle apie 200 balanso turiu. jeigu gerą kainą pasiūlysi - gali pasiimt https://steamcommunity.com/id/paidprogramming4 https://pasteboard.co/s9nDxG3EWeyB.png
  5. newyorkas

    Twitch kanalas: domasas_

    gal geriau "šaut" reklamą kai būsi aktyvesnis twitch'e, o ne "followinkit, kažkada pastreaminsiu"??? XD
  6. galiu parduot. turiu incell, oled, originalą ir premium kokybės ekranus. vilniuj galiu parduoti į rankas.
  7. newyorkas

    problema su PC ar monitorium?

    jau turbūt išsiaiškinai, bet 99.9%, kad bėda su monitorium. turėjau porą AOC monitorių ir aš - visi taip pat užsilenkė kaip ir pas tave
  8. newyorkas

    Problema su Filmai.in

    https://filmai32.pro/
  9. newyorkas

    SSD NVMe to SATA SSD conector/cable

    neveikia, nes 3.5hdd reik 12v ir 5v. iš usb gausi 5v, bet ne 12v. klausimas ar galėsi kažkaip pajungt be papildomo maitinimo.
  10. temos pavadinimas viską pasako. suinteresuotas parduot iškarto viską, tad galim kainą šiek tiek paderint. pirmas neinu. nepasitikit - imam tarpininką. nepasitikit tarpininku - atvažiuoju į vietą (kurą apmokat jūs), gaunu pinigus - gaunat coinsus.
      • 2
      • Haha
      • Neigiamai
  11. užsidėk "high performance". gal dabar "balanced" uždėta, ar "power saver"
  12. newyorkas

    ironwoodrpg.com

    aprašymas vertas milijono
  13. newyorkas

    blackscreenas apkrovus gpu

    pasikeičiau ramus, visą dieną csą prapliekiau - viskas zjbs. ramai nusprogo magiškai. ačiū už pagalbą :)
  14. newyorkas

    blackscreenas apkrovus gpu

    buvau palikęs furmarką pasisukt pusvalandžiui - neišsijungė. žaist dar nieko nebandžiau, pasibandysiu šian. bet, kad furmarkas neišsijungė tą pačią sekunde - jau džiugu, tai galimai viskas bus gerai (bent jau taip tikiuos)
  15. newyorkas

    blackscreenas apkrovus gpu

    įsidėjau naujus ramus, kol kas kaip ir viskas ok. paliksiu furmarką "pasisukt" 15min, laikysiu špygas, kad tik neišsijungtų :D
×
×
  • Sukurti naują...