rusijos populiacija 50 kartų didesnė nei lietuvos, + ne visi ruskiai turi tokius gerus kompus kurie vežtų kokį fivem'ą, dėl to ir daužo sampą.
kažką unikalaus ir įdomaus sugalvojus gal ir būtų galima sampą atgaivintl lietuvoj, bet manau, kad jau pavėluota kaip minimum 6 metais
ir? gal geriau kažką unikalaus ar įdomaus pakurk, o ne n kartų platintą gamemodą hostink per justhostą
miręs samp'as jau, o su tokiais "serveriais/projektais" tikrai jo neprikelsi
kažkada, prieš gerus metus premiere buvo 22k elo, dabar nebežaidžiu, nežinau koks bus elo. faceit'e 2.1k inv vertė 1k$, dar csgorolle apie 200 balanso turiu. jeigu gerą kainą pasiūlysi - gali pasiimt
https://steamcommunity.com/id/paidprogramming4
https://pasteboard.co/s9nDxG3EWeyB.png
temos pavadinimas viską pasako. suinteresuotas parduot iškarto viską, tad galim kainą šiek tiek paderint.
pirmas neinu. nepasitikit - imam tarpininką. nepasitikit tarpininku - atvažiuoju į vietą (kurą apmokat jūs), gaunu pinigus - gaunat coinsus.
buvau palikęs furmarką pasisukt pusvalandžiui - neišsijungė. žaist dar nieko nebandžiau, pasibandysiu šian. bet, kad furmarkas neišsijungė tą pačią sekunde - jau džiugu, tai galimai viskas bus gerai (bent jau taip tikiuos)