Šoninę panelę specialiai dariau platesnę, norėjau padaryt patogesnį dizainą, ar gavosi(bent vizualiai) palieku jums spręsti.
Labai ačiū už nuomonę. Prie dizaino dirbau išties netrumpai, stengiausi išdirbti visus elementus.
Didžioji dalis tekstų maniau netgi per maži gali pasirodyti, na bet čia kiekvieno jūsų nuomonė, sidebar plačią, kaip ir minėjau dariau specialiai, gal kiek per plati nei įsivaizdavai prieš kuriant dizainą, bet man asmeniškai ji negadina vaizdo. Aišku sidebar plotį kažkiek galima pareguliuoti pagal save koduojant.
P.s. Dizaino .Psd mielai parduočiau, jei susidomėjote galite susisiekti privačia žinute.