Taip ir nesupratau aš tavęs. Kam kelti sau baisius darbus? įkeli baisų darbą ir nenori sulaukti tokių žodžio kaip "nesamonė,negražu", vadinas tau tiesa yra skaudi. Aplamai, tai net nėra grafikos forumas kuriame kiekvienas kažką nusimano apie šią srytį ir gali tau duoti normalios kritikos. O apie darbus, tai nėra ką vertinti, jau ir pats supranti.