Tavo Steam profilio apipavidalinimas visokiais piešinukais iš Steam iconų yra vaikiškas,o šiuos atsiliepimus forume surinkau, kai jis dar buvo gyvas ir jie daug ką reiškė tiem, kas čia lankėsi ir iš manęs pirko. Nesuprantu, seniau pirkai po kelis raktelius iš manęs, o dabar negatyvumą rodai. Atsiliepimai yra atsiliepimai. Jie man netrugdo, gal kažkam jie kažką reikš ir eis pirmas. Ir tik dėl tavo nepasitenkinimo aš tikrai jų nenuimsiu.
P.S. Čia ne komentarai, o tikri atsiliepimai. Tie, kas juos parašė - iš manęs kažką pirko.
Ačiū!