Sveiki, reikia man kuo daugiau GTA san andreas avatarų, tik kad būtų susije vien su GTA, ir nebūtų kokių nors užrašų. Pirmas ikėlęs daugiausiai, ir normaliausių laimės 5LT sas papildymo! LAUKIU!
Sveiki, niekur nerandu normalaus Sony Vegas, prašau numeskite 9-10-11 versija, kad būtų ant windows xp, nes dažniausiai būna tik and windows 7. Taigi laukiu, jei viskas kuo puikiausiai veiks, atsilyginsiu 5LT saskaitos papidymu.
Sveiki, taigi įdedu tekstą, bet man jo nerodo, negaliu teksto spalvos net pakeisti. Padėkite! Atsilyginsiu, kaip tik galėsiu. Jei reikalinga nuotrauka galiu įkelti. Jei pagalba bus suteikta, manau galėčiau atsilyginti net 5lt saskaitos papildymu.