Padaryk prie savo registravimo kad kai zmogus uzsiregina uzdetu jam
playerDB[playerid][naujokas]==true
o poto tavo tikrins ar tu esi naujokas jai taip ismes lentelia ir nuims [naujokas]
Swiki kal zinote kame gali mano gamemode? Tai va situacija:zmogus losia sumano atsijunkt atsijunge ir serveris issijunge gal zinote kame? gal zinote kur ieskoti gamemode?
Nu swiki gal galetumet padeti su objektais? tai va istriniau objektus vietoi ju idejau kitus ir atsirado toks bugas kad kai paziuri i objekta sena kitu kampu jo konturai atsiranda ir matosi tai va gal zinote?
dekui kad uzvedei ant kelio viska katik pasidariau perdariau auto-save ir viskas ok +rep duodu kiekvienam zmogui bent ant kelio uzvedusio o ne to kuris numestu visa skripta nes taip niekat nieko ir ne ismoksi